Partner serwisu
12 września 2018

Podczas Targów Beauty Days w Warszawie będą bić rekord Guinnessa

Kategoria: Kalendarz imprez

Mowa o Beauty Days, czyli międzynarodowych targach fryzjerskich i kosmetycznych, które odbędą się między 21, a 23 września 2018 roku.  Będzie to już trzecia edycja znanego i chętnie uczęszczanego wydarzenia. Są to jedyne targi w Polsce na których można spotkać zarówno wystawców jak i odwiedzających z zagranicy. Silną grupę będą stanowić Wystawcy z Chin i Korei, a ponadto firmy m. in. z Włoch, Francji, Niemiec, Rosji, Czech i Ukrainy.

Podczas Targów Beauty Days w Warszawie będą bić rekord Guinnessa

W trakcie pierwszego dnia targów organizatorzy przewidzieli nie lada atrakcję. W piątek 21 września oficjalnie będzie bityrekord Guinnessa na najwyższą fryzurę. Tak, nie przesłyszeliście się. Najwyższą, a nie najdłuższą!

Nad rekordowym dziełem będzie pracować zespół profesjonalnych fryzjerów, który zadba o to, by stworzona fryzura spełniała wymogi Guinnessa, niezbędne do uznania rekordu.

Na wszystkich uczestników targów Beauty Days czeka mnóstwo atrakcji. Będą warsztaty, panele dyskusyjne, liczne stoiska wystawców z całego świata, spotkania z wpływowymi influencerami, bitwa na fryzury, bitwa na pędzle i spotkania z gośćmi specjalnymi: Mają Sablewską, Magdaleną Pieczonką, czy Darrynem Pitmanem. 

Podczas trzech dni wypełnionych atrakcjami, Centrum Targowo- Kongresowe Ptak Warsaw Expo będzie czynne dla odwiedzających między 10:00, a 18:00. 

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/beauty-days-2018

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
olciak
2018-09-16
Uu nie wiedziałam, mega. I tak się wybieram żeby sobie zrobić selfie z insta girls bo widziałam że sporo tam będzie a taka okazja się prędko nie powtórzy
Kasia
2019-04-22
Podobno w tym roku będzie jeszcze więcej insta girls, i rekord w malowaniu ust z Pieczonką
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ