Partner serwisu
14 września 2023

Elfa Pharm Chociw Honorowym Gospodarzem

Kategoria: Kalendarz imprez

Elfa Pharm Chociw jest Honorowym Gospodarzem XIX Jesiennego Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, które odbędzie się w Łodzi 24-26 października 2023 r.

Elfa Pharm sp. z o.o. – naturalny partner Twojej marki

Jesteśmy polską firmą kosmetyczną należącą do międzynarodowej grupy Elfa działającej w Polsce, na Słowacji i Ukrainie. Znajdujemy się w czystej strefie ekologicznej w samym sercu Polski. Na potrzeby produkcji kosmetyków zaadaptowaliśmy infrastrukturę wykorzystywaną wcześniej do produkcji farmaceutycznej. Oprócz produkcji kosmetyków pod własnymi brandami, zajmujemy się również produkcją kontraktową i private label.

Nasze kosmetyki łączą w sobie najnowsze trendy kosmetologii oraz tradycyjne ziołolecznictwo. Jako producent marki zleconej oferujemy szeroką gamę produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów w wyspecjalizowanych markach i liniach produktów. Nasze produkty eksportujemy do większości krajów zachodniej i środkowo-wschodniej Europy, a także do Stanów Zjednoczonych, Malezji, Tajwanu i krajów Zatoki Perskiej.

Laboratorium badawczo-rozwojowe Elfa Pharm sp. z o.o znajduje się w łódzkim Bionanoparku (najnowocześniejsze centrum laboratoryjnym w centralnej Polsce). W całej Grupie Elfa opracowujemy rocznie kilkaset nowych receptur, zarówno na potrzeby własne, jak i naszych Klientów. Nowoczesny sprzęt oraz doskonali technolodzy gwarantują, że nasze projekty są wykonywane rzetelnie i z zachowaniem najnowszych trendów w kosmetyce.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ