Partner serwisu
19 września 2018

Poznaj osobiście markę ChiodoPRO podczas Targów BEAUTY FORUM & SPA

Kategoria: Z życia branży

Już w najbliższy weekend (22-23 września br.) w Warszawie odbędą się Targi BEAUTY FORUM & SPA. Marka lakierów hybrydowych ChiodoPRO zaprasza na stoisko 5.11, gdzie będzie można poznać nowości produktowe, skorzystać z porad stylistek, wykonać manicure i spotkać się z ambasadorką marki - Edytą Górniak.

Poznaj osobiście markę ChiodoPRO podczas Targów BEAUTY FORUM & SPA

Targi BEAUTY FORUM & SPA 2018 to największa jesienna impreza targowa w Polsce, skierowana do branży kosmetyki profesjonalnej.

Marka ChiodoPRO przez dwa dni dostarczy odwiedzającym wielu atrakcji. Będzie można skorzystać z porad stylistek paznokci Akademii ChiodoPRO, zrobić sobie manicure zgodny z najnowszymi trendami, poznać nowe produkty oraz zrobić gifa w jesiennym klimacie. W sobotę swoją obecność na stoisku zapowiedziała YouTuberka – LilyChannel.

W niedzielę 23 września gościem specjalnym na stanowisku ChiodoPRO będzie ambasadorka marki - Edyta Górniak.

 Lakiery ChiodoPRO są stworzone z myślą o współczesnych kobietach, które poszukują wysokiej jakości produktów do manicure’u i pedicure’u w przystępnych cenach. Dla nas liczą się przede wszystkim potrzeby naszych klientek, więc staramy się sprostać ich oczekiwaniom, oferując bogatą kolekcję lakierów hybrydowych i produktów do pielęgnacji paznokci. Zaproszenie na Targi BEAUTY FORUM & SPA kierujemy zarówno do profesjonalistek, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę w tej dziedzinie, gdyż chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami oraz zaprezentujemy nowe produkty ChiodoPRO

mówi Marek Moroz, prezes Magnificco Sp.j., producenta marki ChiodoPRO.

Targi BEAUTY FORUM & SPA odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c. Szczegóły i bilety dostępne na stronie: http://jesien.beauty-fairs.com.pl/

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/918052305047307/

Zaproszenie od LilyChannel: https://www.youtube.com/watch?v=BQvuJCgxTtU&feature=youtu.be

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ