Partner serwisu
23 kwietnia 2018

Nowa klinika Estimed w Białymstoku

Kategoria: Kalendarz imprez

Szersza oferta specjalistycznych zabiegów medycznych, trzy nowocześnie wyposażone gabinety i komfortowa strefa wypoczynku – tak wygląda nowa klinika medycyny estetycznej Estimed, otwarta przy ulicy Mławskiej w Białymstoku.

Nowa klinika Estimed w Białymstoku

W dniu oficjalnego otwarcia klinika na kilka godzin zamieniła się w prawdziwe kasyno, rodem niczym z Las Vegas.

Blackjack i strusie pióra 

W gabinetach ustawiono profesjonalne stoły, przy których klientki kliniki mogły oddać się najbardziej popularnym hazardowym grom, takim jak ruletka, blackjack czy poker texasholdem. I nikomu nie przeszkadzał fakt, że grano fikcyjnymi banknotami – zabawa była jak najbardziej realna. Amarantowe strusie pióra, szampan i truskawki w czekoladzie, a do tego mnóstwo niespodzianek dla gości pozwalały przenieść się na chwilę w beztroską atmosferę lat 20. i 30.

Taki też zamysł przyświecał nam przy realizacji tej inwestycji – chcieliśmy, by nasze klientki czuły się w tej klinice komfortowo, a jednocześnie swobodnie – jak u siebie w domu – mówi dr Ewa Gułaj, właścicielka Estimed. – Dlatego z jednej strony postawiliśmy na wysoki standard wystroju i wyposażenia,  a z drugiej na przyjazną, przytulną atmosferę. Kawa nie smakuje nigdzie tak, jak u nas

dodaje z uśmiechem właścicielka.

Klasy nowym pomieszczeniom nadaje też mała galeria obrazów, autorstwa białostockiego artysty, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych - Pawła Iwaniuka. Przy okazji otwarcia odbył się również wernisaż tej wystawy.

Nowoczesne wyposażenie i szersza oferta

Wraz z rozbudową kliniki zwiększyła się też liczba oferowanych zabiegów specjalistycznych, możliwych dzięki kontraktom zawartym z lekarzami – okulistą, ginekologiem i anestezjologiem. Wśród nowości jest m.in. chirurgiczne leczenie opadających powiek, zabieg powiększania i modelowania piersi poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej czy modelowanie sylwetki poprzez liposukcję strzykawkową –  wykonywane w znieczuleniu ogólnym.  Trzy nowe gabinety - okulistyczny, ginekologiczny i medycyny estetycznej, z których jeden ma bezpośredni dostęp do łazienki i prysznica, zostały wyposażone w wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt do wykonywania zabiegów.

Odpowiedni, atestowany sprzęt to bardzo ważny element naszej działalności

podkreśla Ewa Gułaj.

Tanie zamienniki bowiem mogą przynieść więcej szkód niż pożytku

dodaje.

Takie innowacyjne urządzenia wykorzystywane są w Estimed m.in. do wykonywania zabiegu radioferencji iniekcyjnej ThermiRF.  Kontrolowane termicznie, fale radiowe podawane od wewnętrznej strony skóry stosowane są w leczeniu tzw. obszarów trudnych, m.in. zwiotczałych podbródków, a także zewnętrznych defektów kobiecych narządów płciowych i nietrzymania moczu (ThermiVa).

Estimed dysponuje też aparatem Fenix carboxytherapy, stosowanym w karboksyterapii - przełomowej metodzie leczenia m.in. niewydolności żylnej nóg, obrzęków i zmian naczyniowych z wykorzystaniem gazu CO2. Alternatywą jest system Veinwave – jedyne na rynku urządzenie wykorzystujące zjawisko termokoagulacji, stosowane do bezbolesnej  likwidacji nawet najmniejszych „pajaczków”, bez ryzyka powstania blizn i przebarwień.

Z kolei medyczny generator plazmy pozwala leczyć opadające powieki, nawisy i zmiany skórne bez skalpela i igieł – za pomocą mikrowiązki plazmy. Nowym zabiegiem jest też peeling plazmowy, znakomity w leczeniu trądziku. Dzięki rozbudowie, oferta Estimed została poszerzona także o zabiegi kosmetyczne i SPA. Stworzono też nowe miejsca pracy m.in. dla pielęgniarki i kosmetyczki.

Estimed w Białymstoku

Estimed działa w Białymstoku od kilku lat i stale się rozwija. Po przeprowadzce kliniki na Mławską, w dotychczasowym gabinecie przy ul. Sienkiewicza rozpoczyna działalność Centrum Leczenia Osoczem. Właścicielka firmy – Ewa Gułaj jest doktorem nauk medycznych, praktykującym geriatrą i internistą. Swoją działalność na gruncie medycyny estetycznej traktuje jako hobby i interesujące wyzwanie. Brała udział w wielu szkoleniach, a jej umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty.

Wychodzę z założenia, że gruntowna wiedza to podstawa w każdej dziedzinie medycyny 

mówi Ewa Gułaj. 

A ponieważ medycyna estetyczna to nie tylko „botox” i wypełniacze, staram się na bieżąco przyswajać wiedzę na temat zabiegów, które wykonuję swoim pacjentkom

dodaje..

Dr Ewa ma już swoją wierną klientelę, która docenia jej wiedzę i doświadczenie, ale też specjalistyczne zabiegi, z których wiele profesjonalnie można wykonać tylko w Estimed.

Cenimy Estimed za to, że dba o kobietę od stóp do głów, a przy tym jest firmą uczciwą i rzetelną 

mówią Joanna i Ewa, klientki kliniki.

Bardzo ważne, że pacjentami zajmuje się lekarz specjalista, który jest w stanie udzielić nam wyważonej i odpowiedzialnej porady, weryfikowanej nie tylko z punktu widzenia estetycznego, ale przede wszystkim z medycznego. Właścicielka jest prawdziwą pasjonatką tego co robi, a jej wiedza plus profesjonalne urządzenia dają pewność dobrze wykonanych usług. To zdecydowało, że wybrałyśmy tę klinikę

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ