Partner serwisu
23 marca 2018

Klinika La Perla w DM Klif już otwarta

Kategoria: Kalendarz imprez

15 marca 2018 r. odbyło się oficjalne otwarcie 11 placówki Kliniki La Perla w prestiżowej lokalizacji  Domu Mody Klif! La Perla Beauty Concept, czyli usługi beauty klasy premium to wyjątkowe miejsce, stworzone specjalne dla najbardziej wymagających pacjentów. Uroczyste otwarcie dowodzi, że miejsce to cieszyć się będzie  wielkim zainteresowaniem!

Klinika La Perla w DM Klif już otwarta

Wielkie otwarcie nowej placówki pozwoliło przybliżyć przybyłym gościom bogate menu zabiegowe, w którym znajdziemy usługi na najwyższym poziomie, wykorzystujące światowe technologie i wiedzę oraz doświadczenie ekspertów. Miejsce to wyróżnia bogactwo i kompleksowość oferty oraz skuteczne zabiegi dające natychmiastowe efekty. Od medycyny estetycznej, poprzez kosmetykę Hi-Tech aż do relaksacyjnych zabiegów SPA i specjalnego menu zabiegowego na okolice oczu.

Mamy nadzieję, że klientki docenią nasze wyjątkowe menu zabiegowe, dostępność tak wielu skutecznych i sprawdzonych technologii anti-aging oraz nasze 18-letnie doświadczenie. Bardzo zależy nam na indywidualnym podejściu do problemu każdego pacjenta i jest to u nas priorytet. Nowa lokalizacja, to ukłon w stronę kobiet i mężczyzn, którzy chcieliby poczuć się wyjątkowo oraz myślą o zabiegach lunchowych, które dają doskonałe efekty w krótkim czasie 

Kalina Ben Sira, prezes i założycielka Klinik La Perla.

Podczas otwarcia przybili goście mogli zasięgnąć wiedzy i przetestować na sobie specjalnie wybrane dla tej placówki technologie. Wśród atrakcji mogliśmy również znaleźć usługę profesjonalnej diagnostyki stanu skóry LA PERLA SKIN Diagnosis, czyli dokładną analizę zmarszczek i niedoskonałości ze wskazaniem najlepszej terapii zabiegowej. Otwarcie nowej placówki cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród dziennikarzy, celebrytów (m.in. Natasza Urbańska, Anna Mucha, Jarosław Szado) i oczywiście pacjentów, którzy już od pierwszego dnia korzystali z dostępnej oferty zabiegowej!

Co nowego w klinice?

Wśród dostępnych procedur w Klinice La Perla Klif znajdziemy również nowości! Kompleksową ofertę: ALL FOR EYES, czyli dedykowane menu zabiegowe przygotowane z myślą o delikatnej okolicy oczu w połączeniu ze stylizacją brwi i rzęs. W placówce dostępne są także najnowsze odsłony kultowych już zabiegów Endermologii LPG Alliance, ICOONE z laserem oraz ZAFFIRO, dzięki którym efekty odmłodzenia, ujędrnienia i wymodelowania ciała są gwarantowane

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ