Partner serwisu
01 marca 2018

Jessica Mercedes w Bytomiu – spotkaj się z nią 10 marca

Kategoria: Kalendarz imprez

Odkrywanie tajemnic kobiecej urody, rozmowy o pielęgnacji, spotkanie z jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. 10 marca Jessica Mercedes przyjedzie do Agory Bytom. Wstęp wolny.

Jessica Mercedes w Bytomiu – spotkaj się z nią 10 marca

Wiosna to czas zmian, dlatego 10 marca Agora Bytom zaprasza na Beauty Show – strefę piękna z poradami, warsztatami, konkursami. Gościem specjalnym wydarzenia będzie jedna z najpopularniejszych i najbardziej kreatywnych blogerek w Polsce – Jessica Mercedes. Od lat prowadzi cenioną stronę o tematyce lifestyle’owej.

Przez wiele kobiet Jessica Mercedes uznawana jest za ikonę stylu. Dlatego cieszymy się, że będziemy mogli ją gościć podczas naszego Beauty Show 

mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. 

Chcemy, aby nasze klientki poczuły się swobodnie, mogły znaleźć chwilę dla siebie, zrelaksować się, a przy okazji dowiedzieć czegoś nowego o wiosennych trendach urodowo-kosmetycznych. Warto być z nami 

dodaje.

Blogerka spotka się z fanami – uczestnicy staną przed szansą zdobycia autografu czy udziału w konkursie na najlepszy makijaż i stylizację „Mistrzynie trendów”. Nie zabraknie tego, z czego Jessica jest najbardziej znana – porad i nowinek. Warto śledzić fanpage Agory Bytom na Facebooku. Galeria handlowa zorganizuje konkursy związane z przyjazdem blogerki do Bytomia. Tam również można zadawać pytania. Na najciekawsze z nich podczas wydarzenia odpowie sama Jessica.

Nie tylko uroda, ale też zdrowie

10 marca od godz. 12.00 w Agorze Bytom działać będzie również specjalna strefa piękna z atrakcjami związanymi ze zdrowiem i urodą. Uczestniczki wykonają makijaż i manicure, dowiedzą się, które kosmetyki są dla nich najlepsze, a także jak dobierać make-up do okoliczności. Nie zabraknie dermokonsultacji – panie poznają potrzeby swojej skóry i otrzymają wskazówki dotyczące pielęgnacji.

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

Beauty Show Agora Bytom

10 marca 2018 r., godz. 12.00-17.00

Agora Bytom, Pl. Kościuszki 1

Wstęp wolny – zapraszamy!

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ