Partner serwisu
23 maja 2023

Klauda Jóźwiak – oficjalna make up artist MAYBELLINE NEW YORK

Kategoria: Aktualności

Jest jedną z ulubionych makijażystek polskich gwiazd. Stworzyła setki makijaży na potrzeby sesji zdjęciowych, kampanii reklamowych i programów telewizyjnych. Od kwietnia 2022 klaudia jóźwiak jest official make-up artist marki Maybelline New York w Polsce.

Klauda Jóźwiak – oficjalna make up artist MAYBELLINE NEW YORK

Anna Lewandowska, Doda, Agnieszka Kaczorowska – to tylko niektóre nazwiska z pierwszych stron gazet, dla których Klaudia Jóźwiak tworzyła makijażowe kreacje. Aktualnie pracuje przy najważniejszych kampaniach fashion & beauty w Polsce. Często występuje też w roli eksperta w popularnych programach telewizyjnych, a praca na backstage’u przy ich tworzeniu
to jej codzienność.

W swojej pracy odważną ekspresję łączy z elegancką klasyką. Jest prekursorką graficznej kreski. Doskonale interpretuje makijażowe trendy. Podstawą w jej pracy są lekkie, najlepiej płynne kosmetyki, które doskonale stapiają się ze skórą, pozwalają budować stopień krycia bez efektu maski i jednocześnie podkreślają jej naturalny glow. Klaudia udowadnia, że delikatny make up może gwarantować spektakularny efekt.

„Klaudia jest jedną z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych make-up artist w Polsce. Jej prace doskonale wpisują się w wartości marki Maybelline New York, takie jak aspiracyjny charakter czy bycie trendsetterem na rynku.
Bliski kontakt ze światem makijażu w Polsce i za granicą, daje zarówno Klaudii, jak i marce Maybelline NY, nieskończenie wiele możliwości rozwoju i kreowania wspólnie nowych trendów jako oficjalna Makeup Artist Maybelline New York!”
– ocenia współpracę Honorata Guzińska, Group Brand Manager American Brands
w L’Oréal.

„Czeka nas kolejny rok owocnej współpracy z marką Maybelline New York! Już nie mogę doczekać się realizacji wszystkich działań, które wspólnie zaplanowaliśmy! Stay tuned!” –mówi Klaudia Jóźwiak

Klaudia Jóźwiak przygotowała pokaz makijażowych trendów na drugą edycję MNY Music Stories, która odbyła się 13 kwietnia 2023 roku w budynku Focus, Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ