Partner serwisu
15 marca 2023

Budzimy Warszawę na wiosnę! Pierwsze takie wydarzenie w stolicy

Kategoria: Aktualności

Już 18 i 19 marca obudzą Was targi Ekotyki razem z festiwalem Pura Vida i States of Mind! To oznacza jedno: mnóstwo atrakcji, targi, spotkania, warsztaty i joga dla wszystkich!

Budzimy Warszawę na wiosnę! Pierwsze takie wydarzenie w stolicy

To będzie bardzo przyjemna pobudka-po zimie trzeba naładować się pozytywną energią i wysokimi wibracjami! Wystawcy Ekotyków, Pura Vida i States of Mind pomogą Wam wybudzić się z zimowego letargu i świadomie, naturalnie zanurzyć się w nową porę roku! Siła trzech uzupełniających się wydarzeń to coś nowego w Warszawie: wiosenna świeżość, która niesie ze sobą nową jakość.

18 i 19 marca w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich zapanuje wiosenna atmosfera: weźmiecie udział w targach z wystawcami z całej Polski, kreatywnych warsztatach, zajęciach jogi i masażu twarzy - nie możecie tego przegapić! Wstęp? Darmowy! Poznajcie bliżej organizatorów:

Ekotyki to targi kosmetyków naturalnych, które od 2017 roku podbijają serca miłośników naturalnej pielęgnacji z południowej Polski. Warszawa czeka na nie zdecydowanie za długo! Wystawcy Ekotyków przywiozą ze sobą naturalne kosmetyki do twarzy, ciała, kąpieli, makijażu, produkty dla dzieci i pupili, eko detergenty, a także akcesoria do domowego SPA.

Pura Vida Festival promuje kostarykańską filozofię “pełni życia”: czerpania szczęścia z najprostszych rzeczy i pozytywnych przeżyć. Ich wystawcy to surferzy, podróżnicy, pasjonaci innych kultur lub obywatele dalekich krajów. Podzielą się z Wami herbatami ze Sri Lanki, kadzidłami z Indii oraz rękodziełem z różnych, nawet najdalszych zakątków świata.

States of Mind Festiwal to niezwykłe wydarzenie promujące podejście do życia w stylu slow, ekologię, naturalną medycynę, świadomy umysł i holistyczny dobrostan człowieka. Spodoba się wszystkim ceniącym sobie spokój i harmonię oraz lubiących kontakt z naturą.

Oprócz holistycznych zakupów, organizatorzy zapraszają także na darmowe zajęcia z jogi i gimnastyki słowiańskiej oraz do strefy warsztatów na III piętrze Domu Braci Jabłkowskich. Trwają zapisy na zajęcia, zobacz co jest dostępne i zarezerwuj warsztaty dla siebie: https://linktr.ee/ekotyki

Jesteście gotowi? Dom Towarowy Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25 18 i 19 marca 2023 11:00-19:00 Wstęp WOLNY!

Szczegółowy program warsztatów i zajęć jogi będzie dostępny w II połowie lutego 2023. Dołącz do wydarzenia: https://fb.me/e/2ivSieMxF

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ