Partner serwisu
02 lutego 2023

Kolagen z miodem, owocami i witaminą c

Kategoria: Aktualności

Dla aktywnych, dla dbających o urodę i dla tych, którzy stosują kolagen, ale do tej pory nie przepadali za jego smakiem,  Kolagen z miodem, owocami i witaminą C z Manufaktury Rodziny Sadowskich to wygodny sposób na codzienną dawkę tego suplementu.

Kolagen z miodem, owocami i witaminą c

Ilość naturalnie produkowanego w ciele człowieka kolagenu zmniejsza się wraz z wiekiem. A że jest to substancja, która stanowi budulec skóry i strukturalną podstawę włosów, paznokci, stawów, kości, zębów i dziąseł, to utrzymanie jego optymalnych zasobów w ciele ma kluczowe znaczenie dla wyglądu i zdrowia. Warto zatem postawić na regularną suplementację kolagenu. Doskonale sprawdza się kolagen rybi, który jest pozyskiwany ze skóry i łusek ryb morskich, ponieważ ma ona strukturę podobną do kolagenu ludzkiego i wyróżnia się wysoką przyswajalnością.

Kolagen z miodem, owocami i witaminą C z Manufaktury Rodziny Sadowskich powstał we współpracy z dietetyczką kliniczną Martyną Di Gusto @instagiusto, która czuwała nad jego formułą i składem. Dzięki temu zawiera on wszystko to, co dla promiennego wyglądu i dobrego samopoczucia jest cenne. W każdej saszetce znajduje się:

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ