Partner serwisu
02 września 2022

Kosmetyk z certyfikatem w ocenie ekspertów... Serum dwufazowe KOI

Kategoria: Aktualności

Innowacyjny, naturalny, odżywczy krem z bakuchiolem o intensywnym działaniu przeciwzmarszkowym , który prezentuje również szeroki wachlarz innych zalet m.in.: działa przeciwzmarszczkowo, poprawiając gęstość i sprężystość skóry, pobudza skórę do regeneracji, przyspiesza cykl odnowy skóry, rozjaśnia przebarwienia, działa przeciwtrądzikowo. Produkt z certyfikatem Naturalne POLSKIE pod lupą ekspertów portalu lupakosmetyczna.pl.

Bakuchiol to składnik kosmetyków naturalnych, który w ostatnim czasie bardzo zyskał na popularności. Jest związkiem pochodzenia naturalnego, pozyskiwany z indyjskiej rośliny zwanej Babchi.

Na dalekim wschodzie jest znany od setek lat, a pierwszy raz został wyizolowany chemicznie w 1966 r. Od tego czasu pojawiło się bardzo wiele badań na jego temat. Z powodu podobnego oddziaływania na skórę, uznano go za związek stanowiący alternatywę dla retinolu. Często również można spotkać określenie że jest to retinol roślinny. Chemicznie jednak są to dwa różne związki.

Bakuchiol posiada wszystkie zalety retinolu, ale jest pozbawiony jego wad. Jest także znacznie lepiej tolerowany przez każdy rodzaj skóry. Dobrą informacją jest to, że po kremy z retinolem roślinnym mogą sięgać kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby o cerze wysoko wrażliwej. Dodatkowo może być stosowany o każdej porze dnia i roku, nawet latem.

źródło: KOI
fot. KOI
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ