Partner serwisu
12 maja 2022

Pomadka pielęgnacyjna dla dziecka – produkt zbędny czy potrzebny?

Kategoria: Aktualności

Małe dzieci, a zwłaszcza chłopcy nie przepadają za używaniem pomadek. Czy są one potrzebne i dlaczego?

Małe dzieci uwielbiają oblizywać usta. Niestety podczas przebywania na dworze ich naskórek szybko przesusza się, a słońce i wiatr jeszcze przyspieszają ten proces. Dlatego bezwzględnie przed każdym wyjściem na spacer koniecznie posmaruj dziecku usta pomadką ochronną. Zabierz ją ze sobą w plener i stosuj gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Co zrobić jeśli dziecko nie chce stosować pomadki?

Namawianie na siłę nic nie da. Dziecko jeszcze bardziej zniechęci się. Lepiej wybrać taką pomadkę, która spodoba się maleństwu i zachęci go do stosowania tego kosmetyku.

Jaka pomadka zainteresuje dziecko?

Dzieci przede wszystkim zwracają uwagę na wygląd. Kolorowa, atrakcyjna szata graficzna, z pewnością przyciągnie ich uwagę. Piękny zapach z kolei zachęci do jej użycia.  Dziewczynki z pewnością zachwyci pomadka o zapachu soczystych malin, natomiast chłopców – ta o smaku gumy balonowej i z wizerunkiem samochodu wyścigowego! Przy zakupie warto również zwrócić uwagę na szerokość sztyftu. Warto wybrać taką, która ma szeroki sztyft - umożliwi bezpieczne, samodzielne stosowanie pomadki przez dzieci. Tymi z oferty Skarbu Matki można smarować również policzki i nosek.

Idealne pomadki ochronne dla dzieci

Pomadka przede wszystkim ma zapewnić ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Powinna także zawierać filtr UV. Idealnymi produktami dla dzieci są Pomadki ochronne z oferty marki Skarb Matki (cena ok. 12 zł/pojemność 6,5 g). Ich gęsta formuła długotrwale natłuszcza i nawilża zapobiegając wysuszeniu skóry i zmniejszając tendencję do pęknięć. Pomadki przeznaczone są do pielęgnacji delikatnych ust, policzków i noska każdego dziecka. Bardzo łatwo rozprowadzają się. Z powodzeniem mogą być używane do ochrony skóry całej twarzy. Z pewnością przypadną do gustu małym dzieciom, gdyż każda z nich ma atrakcyjną szatę graficzną i pięknie pachnie. W ofercie są dostępne cztery rodzaje pomadek: o zapachu gumy balonowej, dojrzałej maliny, o smaku owoców egzotycznych i śmietanki oraz o smaku słodkiego kokosa i wanilii. Pomadki polecane są od 12. miesiąca życia. Mogą być także stosowane przez osoby dorosłe, które mają tendencję do nadmiernego wysychania ust.

Wszystkie w/w produkty dostępne są na www.skarbmatki.pl

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ