Partner serwisu
14 października 2021

Natalia Janoszek pierwszą Polką na okładce arabskiego L`officiel!

Kategoria: Aktualności

PASJA, oto słowo, które w naturalny sposób łączy Natalię Janoszek i polską markę luksusowych kosmetyków do makijażu. Pasja doprowadziła aktorkę do statusu gwiazdy na rynku indyjskim i w krajach arabskich - czego dowodem jest najnowsza okładka L`officiel Arabia.

Natalia Janoszek pierwszą Polką na okładce arabskiego L`officiel!

Pasja założycielek AFFECT COSMETICS, Agnieszki Kuśnierz i Beaty Łysoń - Dobrocińskiej pozwoliła osiągnąć polskiej marce sukces biznesowy i wizerunkowy na 20 rynkach europejskich, azjatyckich i afrykańskich. Na tym jednak nie koniec. Okładka L`offciel Arabia z udziałem Jaroszek jest zapowiedzią ekspansji AFFECT do krajów Orientu.

„Ekspansja na rynki arabskie to naturalny proces rozwoju marki”, mówią jej założycielki. „Według naszych prognoz sprzedaż kosmetyków premium na świecie będzie rosła, a AFFECT jest marką premium. Zwłaszcza w krajach arabskich, w których marka jest już dostępna: Libia, Kuwejt, Katar. Tamtejsze konsumentki doceniają nas za jakość i biżuteryjne opakowania, „jak” z Baśni z 1001 nocy. Dlatego zdecydowałyśmy się na rozszerzenie obecności na Bliskim Wschodzie”. - podkreślają z dumą twórczynie marki.

SPEKTAKULARNY MAKIJAŻ

Do sesji okładkowej magazynu L`officiel Arabia zostały użyte ikoniczne produkty marki ze spektakularną paletą cieni PURE PASSION.

PURE PASSION to osiem intensywnych, matowych odcieni, w tym z unikatową, głęboką czernią i efektownymi cieniami z zachwycającym połyskiem. Do tego cieszący się powodzeniem puder rozświetlający Charming Glow Powder, róż Charming Cheeks Blush oraz pomadka Sweet Temptation z linii Ultra Sensual Liquid Lipstick. Makijaż wykonała polska Make Up Artist -                  Kasia Domańska.

Efekt jest zachwycający!

Kosmetyki użyte do makijażu:

  • Paleta cieni do oczu Pure Passion
  • Puder rozświetlający Charming Glow Powder
  • Róż do policzków Charming Cheeks Blush
  • Pomadka w płynie Ultra Sensual Liquid Lipstick

                      

Więcej informacji o marce: www.affectcosmetics.pl

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ