Partner serwisu
07 października 2021

Łatwe mycie włosów dzieci. WOW! To możliwe!

Kategoria: Aktualności

Dzieci mają cieniutkie włosy i delikatną skórę głowy. A nie mają cierpliwości. Nie zmienimy tego. YOPE dopasował się do ich potrzeb i stworzył serię dla dziecięcych włosów EASY WOW!: szampon, który jest miły, szybko się spłukuje oraz spray, który ułatwia rozczesywanie i będzie uwielbiany przez niecierpliwe dzieciaki. Niewątpliwie produkty Łatwe mycie i Łatwe rozczesywanie będą też uwielbiane przez rodziców - to koniec łazienkowych dramatów!

„Nie raz zdarzyło mi się walczyć z córkami przy okazji mycia włosów i rozczesywania ich - który rodzic tego nie zna! Długie włosy Franki (lat 11) i Klary (lat 8) wymagały dużo uwagi szczególnie kiedy dziewczyny były w przedszkolu i na samym początku szkoły podstawowej. Mogę śmiało powiedzieć, że te dwa kosmetyki są efektem naszej wspólnej pracy i długich testów. Teraz, kiedy dziewczyny są starsze i zaczynają mieć przyjemność z dbania o siebie widzę, że łatwość używania tych produktów pomaga im się usamodzielnić.” – opowiada Karolina Kuklińska-Kosowicz, prezeska YOPE.

Co jest najważniejsze w serii EASY WOW! YOPE?

Delikatność i skuteczność.

Kosmetyki EASY WOW! YOPE, stworzone specjalnie dla dzieci powyżej 3 roku życia, zawierają łagodne naturalne składniki, by bezpiecznie pielęgnować włosy i skórę głowy dzieci.

Źle dobrane szampony albo te dla dorosłych, mogą wywołać przesuszenie i podrażnienia skóry głowy dzieci. To prowadzi do drapania się, irytacji, niechęci do mycia i czesania, a w ostateczności również do osłabienia delikatnych, dziecięcych włosów. Dlatego w szamponie do wrażliwej skóry dzieci YOPE są najdelikatniejsze roślinne składniki myjące, a także kojący i nawilżający sok z aloesu. Dodano trójglicerydy z masła muru muru, które nie obciążają włosów, a poprawiają ich jakość i do tego łatwo się spłukują. 

Umyte? Spłukane? Teraz trzeba je rozczesać. Bez stresu. Wystarczy spryskać włosy Spray’em do niesfornych włosów dzieci YOPE. Można go użyć na wilgotne lub suche włosy w dowolnym momencie w ciągu dnia. Jest niezwykły, bo zawiera wyjątkowy składnik Wamino-BonBon - wyciąg z wytłoczyn ryżowych, który jest produktem ubocznym po produkcji sake. W końcu nie chcemy, żeby w przyrodzie się cokolwiek marnowało:

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ