Partner serwisu
15 września 2021

„Olejuszka” – najlepszy sposób na ciemieniuchę

Kategoria: Aktualności

Ciemieniucha może pojawić się niezależnie od pory roku. Jak skutecznie pozbyć się niechcianych łusek? Najlepszym sposobem jest zastosowanie „Olejuszki”.

U noworodków i niemowląt bardzo istotna jest prawidłowa pielęgnacja skóry. Jednak niezależnie od naszych starań jak i panującej pogody, na skórze głowy może pojawić się ciemieniucha. W takim przypadku nie można zwlekać, tylko natychmiast należy sięgnąć po dobry i sprawdzony produkt. Obecnie dostępnych jest sporo preparatów, ale niezwykle skuteczna jest „Olejuszka”, obecna na rynku już od ponad 20 lat.

W walce z ciemieniuchą

„Olejuszka” Skarbu Matki (pojemność 30 ml, cena 29,90 zł) jest niezastąpionym produktem do walki z ciemieniuchą. Produkt zawiera naturalne składniki, takie jak oleje roślinne i ekstrakty ziołowe (olej z krokosza, ekstrakt liści brzozy i kwiatu lipy), nie ma konserwantów ani kompozycji zapachowych.

W celu skutecznego pozbycia się niechcianych łusek najpierw stosujemy „Olejuszkę”. Wystarczy nanieść preparat dłonią lub wacikiem na miejsca pokryte ciemieniuchą i pozostawić na skórze najlepiej do 24 godzin. Następnie należy umyć głowę szamponem i po wysuszeniu wyczesać włosy miękką szczoteczką. Zabieg można powtarzać przez kilka dni – do skutku. Niestety ciemieniucha często nawraca, dlatego gdy tylko pojawi się ponownie, zabieg należy powtórzyć.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ