Partner serwisu
20 lipca 2021

Długotrwałe krycie, nawet w maseczce

Kategoria: Aktualności

Już od ponad roku nasza codzienność naznaczona została jarzmem epidemii. Każdy z nas musiał się dostosować do nowych zasad oraz obostrzeń, które wprowadzone zostały w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Jednym z najbardziej widocznych zmian jest konieczność noszenia masek ochronnych. Dla wielu kobiet wiąże się to z frustracją, która wynika z niedostosowania produktów kosmetycznych do takich warunków użytkowania. Ścierająca się szminka czy podkład tworzą czasem nieestetyczny efekt.

Długotrwałe krycie, nawet w maseczce

W odpowiedzi na te wymagające okoliczności marka PERFECTA proponuje Fluid Długotrwale Kryjący ALL DAY UNDER MASK COVER, zawierający unikalną formułę „super long-lasting” odporną nawet na ścieranie pod maską ochronną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, najnowszy fluid utrzymuje się do 16 godzin, jest lekki, zapewnia pielęgnację, a także ochronę skóry dzięki formułom microbiome care i anti-pollution, które pomagają w utrzymaniu równowagi mikroflory skóry oraz chronią cerę przed zanieczyszczeniami powietrza.

PERFECTA

FLUID DŁUGOTRWALE KRYJĄCY

ALL DAY UNDER MASK COVER

Innowacyjny, ultra lekki fluid o znacznie przedłużonej trwałości. Ma unikalną formułę, „super long lasting”, która sprawia, że jest odporny na ścieranie, także pod maseczką ochronną. Dzięki specjalnie dobranym pigmentom dopasowuje się do kolorytu cery, kryje niedoskonałości i zapewnia aksamitną gładkość. Dodatkowo zawiera formułę microbiom care, która wspiera funkcje ochronne skóry. Zawarte w recepturze hialuron oraz witamina E nawilżają i pielęgnują. Fluid zapewnia cerze perfekcyjny wygląd przez cały dzień.

SPOSÓB UŻYCIA: Fluid równomiernie rozprowadzić na skórze twarzy i/lub szyi i dekoltu.

PRODUKT DOSTĘPNY W ODCIENIACH: LIGHT BEIGE/NATURAL/PORCELAIN

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ