Partner serwisu
07 maja 2021

Zapach lata: NUXE Sun

Kategoria: Aktualności

NUXE Sun zaprasza nas do cieszenia się z przyjemności lata i korzystania z rozgrze- wającej pieszczoty słońca dzięki różnorod- nym konsystencjom i niezwykle zmysłowemu zapachowi.

OCHRONA SKÓRY I OCEANÓW

Produkty NUXE Sun zostały opracowane z myślą o ochronie skóry i z poszanowaniem dla środowiska morskiego.

W ramach nieustannego dążenia do "czystego piękna", NUXE zoptymalizowało system filtrów przeciwsłonecznych, tworząc wyjątkowy kompleks połączony z estrami, który jest przedmiotem zupełnie nowego patentu NUXE Sun. Dzięki rygorystycznej selekcji zaledwie 3 filtrów przeciwsłonecznych w nowych formułach(1), produkty nadal oferują tę samą skuteczną ochronę przed promieniami UVA i UVB. Formuły NUXE Sun przyczyniają się do poszanowania środowiska morskiego: zostały prze- testowane na ekosystemie morskim (algi i bakterie reprezentujące środowisko morskie(2)). Formuły produktów są również wodoodporne,(3) co ogranicza przenikanie filtrów przeciwsłonecznych do śro- dowiska wodnego. Natomiast żel pod prysznic po opalaniu Nuxe Sun (formuła do spłukiwania) jest łatwo biodegradowalny.

DLA CZYSTEJ SUBTELNEJ PRZYJEMNOŚCI

Satynowy olejek, rozpływający się krem i orzeźwiający balsam - konsystencje produktów do opalania NUXE mają nieodparty urok dzięki niesamowicie sensualnym wykończeniom… Wszystkie o tym sa- mym, przyjemnym, wakacyjnym zapachu. Kilka minut po aplikacji, promienna harmonia słodkiej pomarańczy i petitgrain urzeka zmysły. Unosząca się bryza kwiatu kokosa i gardenii tahitańskiej przenosi umysł na tropikalne wybrzeże. W bazie bujna harmonia wanilii i piżma, która otula skórę.

BESTSELLERY NUXE SUN

„Poznaj letnie przyjemności“

Stworzyliśmy listę kosmetyków, które pozwolą Ci przenieść się na słoneczną plażę. Produkty te ochronią twoją skórę przed promieniowaniem słonecznym, zapobiegając jednocześnie przedwczesnemu starzeniu się skóry. Zawierają naturalny kompleks antyoksydacyjny: wyciąg z ryżu, rozmaryn i witaminę E. Wyprodukowane we Francji oleoaktywne oleje z hiacynta wodnego oraz kwiaty Kau Pe z Wysp Markizów mają również wspaniałe właściwości nawilżające i łagodzące.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ