Partner serwisu
21 stycznia 2021

Alicja Bachleda-Curuś, Aleksandra Adamska i Daria Widawska dołączyły do #bitwamaskar Avon!

Kategoria: Aktualności

Marka Avon wystartowała w styczniu z kampanią Bitwa Maskar, podczas której do rywalizacji staną trzy tusze – Geniusz 5w1, Euforia i Unlimited. Ambasadorkami tych topowych produktów zostały trzy polskie aktorki – Alicja Bachleda-Curuś, Ola Adamska oraz Daria Widawska. Każda z nich wybrała swojego ulubieńca.

Alicja Bachleda-Curuś, Aleksandra Adamska i Daria Widawska dołączyły do #bitwamaskar Avon!

Avon zachęca wszystkie kobiety, które lubią testować nowe kosmetyki do makijażu, do odrobiny zabawy podczas tegorocznego karnawału. W ramach współpracy w katalogach Avon pojawiły się trzy znane aktorki oraz nowe Ambasadorki produktów Avon – Alicja Bachleda-Curuś, Ola Adamska oraz Daria Widawska, które prezentują swoich produktowych ulubieńców. Marka zachęca teraz klientów do przetestowania wszystkich tuszów biorących udział w Bitwie Maskar i sprawdzenia, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.  

Najnowszy katalog Avon 2/2021 z dedykowaną sesją zdjęciową z udziałem Alicji Bachledy-Curuś, Oli Adamskiej i Darii Widawskiej pojawi się na rynku 1 lutego 2021 roku. Kampania obejmuje dodatkowo szereg działań promocyjnych w mediach społecznościowych marki Avon oraz Ambasadorek produktów Avon.

Marzena
2021-02-21
Świetne ambasadorki AVON. Tusze AVON są faworytami wśród klientek AVON. Pozdrawiam Marzena z www.avonkosmetyki.pl
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ