Partner serwisu
19 listopada 2020

Doskonałość Roku 2020 Twój Styl dla scrubów #vege lip care!

Kategoria: Aktualności

W czwartkowy wieczór podczas gali online poznaliśmy Laureatów konkursu Doskonałość Roku 2020 magazynu Twój Styl. Zwyciężyliśmy w kategorii „Kosmetyki polskie – pielęgnacja delikatnych partii twarzy”. Jury uznało, że cukrowe skruby do ust #vege lip care: jagodowy i limonkowy są doskonałe, pyszne, higieniczne i… uzależniające.

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK jest równolatkiem nagrody Doskonałość Roku Twojego Stylu. Tworząc nasze kosmetyki już ponad 26 lat czerpiemy ze świata roślin i świata nauki. Dzisiaj w firmie mamy wielką radość. Nasze starania zostały docenione. Dziękujemy redakcji Twojego Stylu i Jurorkom za to, że dostrzegły i doceniły nasze produkty. Dziękujemy też wszystkim tym, którzy wybierają i stosują nasze produkty. Obiecujemy, że wciąż, na każdym polu będziemy dążyć do doskonałości – powiedziała Katarzyna Furmanek, prezes Laboratorium Kosmetycznego FLOSLEK, odbierając nagrodę.

Doskonałość Roku to największy konkurs kosmetyczny w Polsce, organizowany od 26 lat. W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju w tym roku gala rozdania nagród była transmitowana online za pośrednictwem mediów społecznościowych (na stronie „Twojego Stylu” na Facebooku) oraz serwisu twojstyl.pl.

O wyborze najlepszych kosmetyków damskich zdecydowało w tym roku siedem jurorek: aktorki Magdalena Cielecka, Joanna Kulig i Agnieszka Grochowska, wybitna wokalistka i kompozytorka jazzowa Urszula Dudziak, dermatolog dr Elżbieta Kowalska-Olędzka, a także reprezentujące organizatora konkursu: wydawca magazynu Twój Styl Monika Krokiewicz oraz szefowa działu urody miesięcznika Ewa Sarnowicz.

 

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
marcia
2020-12-20
Limonkowy scrub, masuje, odżywia, regeneruje, usta są gładkie, nawilżone i miękkie, polecam.
dona
2020-12-27
pięknie pachną te peelingi, pycha ;)
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ