Partner serwisu
10 września 2020

Ekotyki wracają do Katowic!

Kategoria: Aktualności

Największe w południowej Polsce targi kosmetyków naturalnych ponownie odbędą się stacjonarnie w Galerii Szyb Wilson. Ale to nie
wszystko!

Ekotyki wracają do Katowic!

Ekotyki to wyjątkowe wydarzenie, dedykowane naturalnej pielęgnacji i świadomemu dbaniu o siebie. W sobotę 3 października Galerię Szyb Wilson w Katowicach wypełnią organiczne, wegańskie i nietestowane na zwierzętach kosmetyki, a także bezpieczne detergenty,
naturalne świece i ekoakcesoria. Oprócz stacjonarnej edycji w nowych warunkach sanitarnych, równolegle odbędą się 3-dniowe targi wirtualne!

 

Szeroki wybór wystawców z całej Polski pomoże Wam przygotować się na zimną i długą jesień i zimę - otulą odżywczymi masłami do ciała, rozgrzewającymi peelingami, dostarczą zapas pachnących świec i mydeł, olejków do ciała, kremów i innych naturalnych mikstur!

Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry.
Na gości Ekotyków będą czekać porady specjalistów od pielęgnacji skóry oraz ślaskie foodtrucki ze zdrowym, pysznym jedzeniem i kawą! A jeśli nie możesz być 3.10 w Katowicach, koniecznie śledź Instagram i Facebook Ekotyków i rób zakupy w domu - wirtualne Ekotyki potrwają 3 dni: od 3 do 5 października.

Nie przegap, powiedz znajomym i rodzinie! Dbaj o siebie naturalnie!

Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów wystawców oraz czekające na gości niespodzianki:

https://www.facebook.com/events/490489485237640

Wirtualne Ekotyki:
https://www.facebook.com/events/1033520893746335

Wstęp na targi jest bezpłatny!
Kiedy? Sobota, 3 października 2020 w godzinach 11:00-18:00
Gdzie? Katowice, Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1
http://ekotyki.pl

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ