Partner serwisu
07 sierpnia 2020

Organiczne i hipoalergiczne kosmetyki Derma Eco Baby gwarantują troskliwą pielęgnację

Kategoria: Aktualności

Niestety niektóre kosmetyki dla dzieci, nawet te przeznaczone od 1 dnia życia mogą zawierać alergizujące, podrażniające i niekorzystne dla maluszka składniki. Najsilniejszymi alergenami są substancje zapachowe i barwniki. Na szczęście rodzice i osoby, oczekujące na przyjście na świat maleństwa, mogą znaleźć na polskim rynku naturalne i certyfikowane produkty dla swoich pociech. Duńskie kosmetyki Derma Eco Baby są organiczne i hipoalergiczne równocześnie. Zostały stworzone w trosce o najlepszą pielęgnację skóry maluszka, bez ryzyka uczuleń.

Organiczne i hipoalergiczne kosmetyki Derma Eco Baby gwarantują troskliwą pielęgnację

Lekarze polecają produkty Derma od pierwszych dni życia dziecka, również przy atopowym zapaleniu skóry i skłonności do alergii. Linia kosmetyków Derma Eco Baby jest też idealna dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Niezwykle ważna jest profilaktyka, ograniczanie chemicznych składników, a także alergenów i wszystkich zbędnych substancji w życiu małego dziecka.  

Najwyższą jakość i bezpieczeństwo kosmetyków Derma Eco Baby potwierdza unikalne na skalę światową połączenie aż czterech międzynarodowych certyfikatów gwarantujących organiczność, hipoalergiczność i bezpieczeństwo dla środowiska:

  • ASTHMA - ALLERGY Denmark – potwierdza, że produkty są hipoalergiczne
  • ALLERGY CERTIFIED – gwarantuje, że kosmetyki są wolne od alergenów i jakichkolwiek szkodliwych substancji
  • ECOCERT ORGANIC – potwierdza, że produkty są organiczne
  • NORDIC ECOLABEL – świadczy, że kosmetyk

Bezzapachowe kosmetyki Derma Eco Baby spełniają najwyższe standardy skandynawskie, uznane za niezwykle restrykcyjne. Ich skład oparty jest na czystych i organicznych składnikach, takich jak: oczyszczony aloes, masło shea, olej kokosowy, olej z pestek moreli, olej ze słodkich migdałów, witamina E. Międzynarodowe organizacje certyfikujące zbadały i potwierdziły, iż kosmetyki Derma są wolne od podrażniających i alergizujących składników.

Skóra noworodka jest o wiele cieńsza i bardziej chłonna niż skóra dorosłego człowieka, ponieważ nie ma jeszcze w pełni wytworzonej warstwy ochronnej. Dlatego do jej pielęgnacji polecane  są tylko wyjątkowo łagodne preparaty, zawierające specjalnie dobrane, bezpieczne składniki. Certyfikowane produkty Derma Eco Baby pozbawione są składników zapachowych, barwników i innych substancji drażniących, dzięki temu gwarantują odpowiednią ochronę i pielęgnację wrażliwej skóry dziecka, także z problemem atopowego zapalenia skóry (AZS).

i mają minimalny wpływ na środowisko

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ