Partner serwisu
31 lipca 2020

#ClarenaBeautyDay – niech żyje piękna skóra!

Kategoria: Aktualności

Pierwszy z cyklu darmowych seminariów #ClarenaBeautyDay już za nami! 27 lipca w Centrach Szkoleniowych Clarena w Warszawie i we Wrocławiu gościliśmy kosmetyczki i właścicieli gabinetów kosmetycznych, którzy chcieli poszerzać swoją wiedzę z zakresu kosmetologii.

#ClarenaBeautyDay – niech żyje piękna skóra!

W czasie, kiedy gabinety kosmetyczne były zamknięte, a nasze centra szkoleniowe świeciły pustkami, zorganizowaliśmy dla naszych klientów bezpłatne webinary, w trakcie których mogli poszerzać swoją wiedzę i przygotować się na nadchodzące otwarcie. Teraz kiedy salony kosmetyczne są już otwarte na klientów i pracują pełną parą, a my możemy się spotykać twarzą w twarz, postanowiliśmy kontynuować darmowe szkolenia i tak powstał cykl Seminariów #ClarenaBeautyDay.

Każdy z uczestników oprócz ponad trzygodzinnego szkolenia, otrzymał także certyfikat uczestnictwa oraz upominek kosmetyczny. Goście naszego wrocławskiego Centrum Szkoleniowego, mogli także poznać naszą firmę „od kuchni” w czasie wycieczki po części produkcyjnej i laboratoryjnej.

W programie pierwszego seminarium znalazły się:

Lift Up Massage, czyli bezinwazyjna korekta owalu twarzy i likwidacja zmarszczek w połączeniu z peelingiem peptydowym, EGF i złotem. Autorski masaż stworzony przez mistrza masażu Leszka Magierę.

Anti-Rosacea czyli zabieg, który kompleksowo zapobiega powstawaniu i hamuje objawy trądziku różowatego, rumienia i nadwrażliwość skóry.

Combo Peptide Eye Peel zabieg redukujący opadającą powiekę, zmarszczki oraz obrzęki i cienie pod oczami.

Elektrokoagulator czyli urządzenie Rubica, które w 100% zamyka popękane naczynia, redukuje rumień oraz usuwa zbędne owłosienie i włókniaki.

Już 10 i 24 sierpnia spotkamy się ponownie, każdego dnia w obu miastach, a program tych wydarzeń będzie się pokrywał, dlatego zapraszamy wszystkich tych, którzy nie brali udziału w pierwszym wydarzeniu z cyklu #ClarenaBeautyDay.

Zapisy: 71 328 07 11 lub 71 722 03 37!

źródło: Clarena
fot. Clarena
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ