Partner serwisu
13 lipca 2020

Zasady bezpiecznego korzystania z testerów produktów kosmetycznych

Kategoria: Aktualności

W odpowiedzi na oczekiwania firm członkowskich przygotowaliśmy kolejne wytyczne postępowania w czasach pandemii. Tym razem są to zasady bezpiecznego korzystania z testerów produktów kosmetycznych - krótkie procedury informujące o zasadach zapewniających bezpieczeństwo pracowników sklepów i konsumentów podczas korzystania z testerów.

 

Zasady bezpiecznego korzystania z testerów produktów kosmetycznych

Wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, proponujemy zaangażowanie do testów konsultantów i przeszkolonego w tym zakresie personelu. Jeśli w punktach handlowych nie ma konsultantów, to zgodnie z rekomendacjami Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia do samodzielnego posługiwania się konsumentów powinny być przeznaczone tylko testery perfumeryjne. Testery produktów pielęgnacyjnych i kolorowych i ich udostępnianie konsumentom bezpośrednio nie jest przez GIS i MZ zalecane.

Uniwersalne zasady dla konsultantów i konsumentów prezentujemy w przystępnej formie infografik #TestujBezpiecznie., które mogą Państwo wykorzystać w swoich kanałach komunikacji oraz w punktach sprzedaży.

źródło: informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ