Partner serwisu
10 lipca 2020

Przebarwienia po słoneczne i nie tylko ...?

Kategoria: Aktualności

Słońce jest coraz mocniejsze, wrócił więc temat przebarwień! Jak zapobiec ich powstawaniu i rozjaśnić te plamy słoneczne, które już na skórze są?

Przebarwienia po słoneczne i nie tylko ...?

DepiGen PEEL to produkty do pielęgnacji domowej o potrójnym mechanizmie zwalczania przebarwień o różnej etiologii.

Łączy właściwości 10% kwasu gentyzynowego, heksylrezorcynolu i bogatych w enzymy ekstraktów owocowych. Składniki aktywne linii wykazują działanie dwukierunkowe: minimalizują już istniejące przebarwienia oraz chronią przed powstaniem nowych zmian o charakterze pigmentacyjnym.

DepiGen to linia dedykowana dla skóry: - z przebarwieniami o różnej etiologii. Działanie kluczowych składników: rozjaśnienie przebarwień, ujednolicenie kolorytu cery, wygładzenie i odnowa naskórka, hamowanie aktywności tyrozynazy, przyspieszenie degradacji melaniny.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy w skład której wchodzi: DepiGen Peel Serum - skoncentrowana kuracja bazująca na składnikach o wielokierunkowym działaniu pielęgnacyjnym skóry z problemem przebarwień o różnej etiologii. DepiGen Peel Tonic - preparat zawierający kwas gentyzynowy oraz ekstrakty z mango i kiwi, bogate w enzymy owocowe.

Nie lubimy przebarwień skóry. Nie tolerujemy ich. Zdecydowanie z nimi walczymy. I mamy na to skuteczne kosmetyki, oprócz linii DepiGen polecamy także:

  • Delikatny żel do mycia twarzy idealny dla skóry skłonnej do hiperpigmentacji Peel Mission (UpWashing Hyperpigmentation Skin)
  • Krem o działaniu rozjaśniającym przebarwienia Peel Mission (Krem Lighter +)
  • Tonik z linii THE THERAPEUTIC ACID TONIC do skóry twarzy i szyi (Lightening Tonic)
  • Tonik z linii THE THERAPEUTIC ACID TONIC do skóry twarzy i szyi (Phytic Tonic)
  • Żel-serum do codziennej pielęgnacji cery z przebarwieniami, także wrażliwej i wiotkiej (Phytic Gel )
źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ