27 lutego 2020

HelloBody rozszerza swoje portfolio o COCO Moisture + Care

Kategoria: Aktualności

HelloBody wprowadza na rynek dwa nowe produkty do pielęgnacji włosów. COCO SHAMPOO i COCO CONDI to nowości dedykowane włosom normalnym i suchym. Zgodnie z przekonaniem marki, że produkty pielęgnacyjne działają lepiej wspierane odpowiednimi gadżetami, w sprzedaży pojawia się także produkt, który ogromnie upraszcza codzienną pielęgnację włosów: innowacyjny ręcznik do włosów, dzięki któremu nawet osuszanie włosów będzie wpływało pozytywnie na ich kondycję.

HelloBody rozszerza swoje portfolio o COCO Moisture + Care

Poznaj nową linię do pielęgnacji włosów HelloBody COCO Moisture + Szampon i odżywka to idealny duet, który przywraca naturalną równowagę stopnia nawilżenia włosów, niezbędną do utrzymania cudownie miękkich i lśniących włosów. Hydrolizowane białko pszenicy zapewnia intensywne nawilżenie włosów, a także wygładza ich powierzchnię zapewniając ochronę przed łamaniem się, a jednocześnie pomaga je ujarzmić.

COCO SHAMPOO – egzotyczna i przyjemnie słodka pielęgnacja włosów Wyjątkowa formuła szamponu nie zawiera drażniących siarczanów, a tworząc delikatną, kremową pianę sprawia, że włosy stają się czyste, miękkie i zdrowo wyglądają. Hydrolizowane białko
pszenicy nawilża włosy, zwiększają ich elastyczność oraz pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek. Wystarczy nałożyć go na mokre włosy, wmasować od nasady aż po końcówki, a następnie dokładnie spłukać.

COCO CONDI – odżywione i gładkie włosy Wyjątkowa, pielęgnacyjna mieszanka oleju kokosowego i hydrolizowanego białka pszenicy intensywnie nawilża i wygładza powierzchnię włosów, co oznacza mniej puszenia się i więcej blasku. Po umyciu szamponem odżywkę należy nałożyć na włosy, rozprowadzając równomiernie od połowy długości aż po końce. Wystarczą dwie minuty, aby formuła wsiąkła do głębi włosa, po upływie dwóch minut odżywkę należy dokładnie spłukać.

Zawiń, zapnij, wysusz
Odkryj innowacyjny produkt do pielęgnacji włosów od HelloBody, który działa bez Twojego zaangażowania. Ręcznik zaprojektowany z ułatwiającym życie zapięciem z tyłu, którym wystarczy owinąć krótkie lub długie włosy. Dzięki zastosowaniu włókien bambusowych i
bawełnianych wchłania wilgoć jeszcze lepiej niż tradycyjny ręcznik. Sposób użycia: Lekko przechyl głowę do przodu, ręcznik umieść na włosach tak, aby guzik był skierowany w dół. Upewnij się, że wszystkie włosy są w ręczniku, a następnie owiń je nim tak, aby utrzymać włosy na miejscu. Skręcony ręcznik odchyl do tyłu i zamocuj zapinając guzik na karku.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ