Partner serwisu
17 stycznia 2020

10 zasad Bosphaera

Kategoria: Z życia branży

Eliminacja szkodliwych i syntetycznych składników, uważny dobór dostawców, małe serie produkcyjne – to 3 z 10 deklaracji producenta kosmetyków naturalnych Bosphaera.

10 zasad Bosphaera

1. Eliminacja szkodliwych i syntetycznych składników

Skóra wchłania składniki kosmetyków już kilkadziesiąt sekund po ich zastosowaniu. Szkodliwe i syntetyczne substancje mogą kumulować się w organizmie. Bosphaera używa tylko naturalnych składników aktywnych do swoich kosmetyków! Po co? Po to by kosmetyki działały, a efekty można było zobaczyć po ich zastosowaniu.

2. Uważny dobór dostawców

Kosmetyki wytwarzane na masową skalę muszą być wytwarzane ze składników, które również są wytwarzane na masową skalę. My używamy roślin, olejów i innych naturalnych składników pozyskanych od lokalnych, sprawdzonych dostawców.

3. Małe serie produkcyjne

Kosmetyki masowe produkowane są w gigantycznych nakładach. My tworzymy każdą sztukę naszego produktu indywidualnie. Dlatego jesteśmy absolutnie pewni jakości. W stworzenie każdego produktu wkładamy nasze serce i pasję.

4. Receptury czerpane z natury

Receptur naszych produktów nie czerpiemy z podręczników. Inspirujemy się naturą. Eksperymentujemy dobierając i łącząc poszczególne składniki. Sami używamy stworzonych kosmetyków. Gdy jesteśmy absolutnie pewni idealnego efektu, wtedy przekazujemy produkt do badań by następnie trafił w Wasze ręce.

5. Tradycyjne metody wytwarzania

Nie wierzymy, że dobry i naturalny kosmetyk można wytwarzać przy użyciu przemysłowych linii produkcyjnych. Dlatego używamy tradycyjnych, często zapomnianych już metod wytwarzania. Każdy z produktów tworzony jest powoli, z dużą starannością.

Więcej bosphaera.com

źródło: Bosphaera
fot. 123rf/zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ