Partner serwisu
24 maja 2024

Laboratorium Kosmetyczne AVA na Targach China Beauty Expo 2024

Kategoria: Aktualności

Od 22 do 24 maja 2024 roku trwa 28. edycja prestiżowych targów China Beauty Expo (CBE) w Shanghai New International Expo Center. To wiodące międzynarodowe wydarzenie w branży kosmetycznej zgromadzi ponad 3200 wystawców z ponad 80 krajów, przyciągając szacunkowo 500 000 odwiedzających z całego świata.

Laboratorium Kosmetyczne AVA na Targach China Beauty Expo 2024

Laboratorium Kosmetyczne AVA z dumą ogłosiło swoją obecność na tym globalnym wydarzeniu. China Beauty Expo słynie z kompleksowego podejścia do sektora kosmetycznego. Wystawcy prezentują tam wszystko, od gotowych produktów po najnowsze rozwiązania w zakresie opakowań i innowacji technologicznych.

Jako wyróżniający się gracz w branży kosmetycznej, Laboratorium Kosmetyczne AVA zaprezentowało swoje najnowsze produkty, podkreślając zaangażowanie w naturalne i skuteczne rozwiązania kosmetyczne.

O China Beauty Expo

China Beauty Expo (CBE) to największe targi kosmetyczne w Azji, znane z udziału wystawców branży kosmetycznej, reklamujących szeroką gamę produktów, profesjonalnego sprzętu kosmetycznego oraz kompleksowych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. Organizowane corocznie w Szanghaju, CBE to miejsce docelowe dla profesjonalistów z branży kosmetycznej, którzy chcą rozszerzyć swoje sieci kontaktów i odkryć najnowsze trendy i innowacje.

źródło: informacja na podstawie Laboratorium Kosmetyczne AVA
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ