07 stycznia 2020

Cece MED: Sposób na piękne i gęste włosy przez cały rok

Kategoria: Aktualności

Ponad 1/5 włosów – tyle możemy uratować jeśli przy ich wzmożonym wypadaniu zdecydujemy się na kuracje przy pomocy specjalistycznej linii Cece MED Skuteczność linii potwierdziły badania trichoskopowe**, zgodnie z którymi po regularnej, 3-miesięcznej aplikacji następuje: wzrost liczby włosów średnio o 21% oraz jednoczesny wzrost gęstości włosów średnio o 22%. Dzięki zawartości aż 16 składników aktywnych kuracja wzmocni cebulki, zregeneruje włosy oraz przyspieszy porost nowych.

Cece MED: Sposób na piękne i gęste włosy przez cały rok

Od lat produkty Cece MED cieszą się zaufaniem ze względu na skuteczność działania jaką wykazują. Jeśli więc w trakcie zimy zmagacie się ze wzmożonym wypadaniem włosów lub pragniecie przeciwdziałać takiej tendencji przed wiosennym przesileniem sięgnijcie po te profesjonalne preparaty. Nie tylko pomogą Wam w walce z wypadaniem włosów ale jednocześnie wzmocnią strukturę waszych kosmyków. Formuła kosmetyków Cece MED Stop wypadaniu włosów zawiera aż 16 składników aktywnych. Zawarte w niej witaminy, proteiny białego łubinu, ryżu, biotyna, sole mineralne, aminokwasy oraz olej kukurydziany i z kiełków pszenicy łagodnie i naturalnie, a jednocześnie skutecznie i kompleksowo pomagają zadbać o włosy. Skuteczność terapii przy użyciu Cece MED potwierdzają także badania aplikacyjne. Zgodnie z ich wynikami aż do 100% badanych* potwierdziło, że kuracja preparatami z tej linii stymuluje regenerację oraz porost nowych włosów.

W skład linii CeCe MED – Stop wypadaniu włosów wchodzą:

SZAMPON, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Szampon wspierający walkę z wypadaniem włosów. Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Pozostawia włosy odżywione i pełne energii.

ODŻYWKA, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Odżywka wspierająca walkę z wypadaniem włosów. Wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im witalność, sprawia, że stają się mocniejsze, odżywione, mniej podatne na łamanie i wypadanie. Lekka formuła nie obciąża włosów.

AMPUŁKI DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów, stymulująca porost nowych w formie ampułek do jednorazowej aplikacji na skórę głowy. Opakowanie w zależności od wielkości zawiera miesięczną lub tygodniową, silnie skoncentrowaną kurację.

* Ocena użytkowa po 2 tygodniach stosowania. Badania wykonane w niezależnym laboratorium na zlecenie producenta.

** Średni wynik uzyskany na podstawie badania trichoskopowego przeprowadzonego w niezależnym ośrodku badawczym, po trzech miesiącach stosowania kuracji.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ