04 grudnia 2019

Nowości kosmetyczne od SPA Nałęczów

Kategoria: Aktualności

W ofercie Iwoniczanki pojawiły się kolejne nowości. Zobacz dwa wyjątkowe produkty do pielęgnacji twarzy i ciała z linii kosmetyków SPA Nałęczów.

Nowości kosmetyczne od SPA Nałęczów

Maska z białą glinką - remineralizująca

Maska z białą glinką to wyjątkowa propozycja do każdego rodzaju cery, w szczególności do cery mieszanej i tłustej. Śródziemnomorska biała glinka wykorzystywana jest w profesjonalnych zabiegach twarzy - tu, dzięki propozycji SPA Nałęczów, pielęgnację dostępną dotychczas w gabinetach kosmetycznych można przeprowadzić we własnym domu. 

Swoje wyjątkowe właściwości biała glinka zawdzięcza dużej zawartości krzemianu glinu oraz licznym mikroelementom. Cudownie koi skórę twarzy i ciała, odświeża ją oraz wzbogaca w potrzebne minerały. 

Maska do twarzy z białą glinką zawiera także wyciąg z aloesu. Sztywne, zielone liście aloesu skrywają bardzo cenny miąższ, którego właściwości doceniono już wieki temu. Ma on działanie przeciwzapalne i wspomagające regenerację naskórka.

Maska do twarzy działa odświeżająco, delikatnie oczyszcza i rewitalizuje skórę powodując że staje się ona promienna i jędrna.

Więcej iwoniczanka.uisa.pl

źródło: Iwoniczanka
fot. Iwoniczanka
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ