Partner serwisu
22 października 2019

Czas na nowe... maszyny i urządzenia w zakładach farmaceutycznych i kosmetycznych

Kategoria: Aktualności

W referatach, które znalazły się w panelu technicznym, przedstawiciele dostawców maszyn i rozwiązań dla branż farmaceutycznej i kosmetycznej mówili o nowościach na rynku.

Czas na nowe... maszyny i urządzenia w zakładach farmaceutycznych i kosmetycznych

O zintegrowananych rozwiązaniach w zakresie serializacji i agregacji „pod klucz” mówił Piotr Wojciechowski z firmy Traxeed. Prelegent opowiedział o oprogramowaniu, materiałach, maszynach, technologach do produkcji, kontroli i pakowaniu produktów farmaceutycznych.

Małgorzata Szewczykowska i Paweł Bogucki z firmy SOL-BROKER Sp. z o.o. mówili o tym, jak "zmierzyć się z ryzykiem". Prelegenci opowiedzili o różnych rodzajach ryzyk i powodami ich występowania, procesie zarządzania ryzykiem i ubezpieczeniach.

Z kolei Valentin Davila, GEA Process Engineering, przedstawił temat: Reaching for stable weight, stable hardness and uniform bioavailability in the high speed tablet compression. Przedstawiciel firmy GEA mówił o nowoczesnych tabletkarkach, o tym jak uzyskać stabilną wagę, stabilną twardość i jednolitą biodostępność w trakcie szybkiej kompresji tabletki.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ