01 października 2019

Piękno na własnych warunkach

Kategoria: Aktualności

Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ale jednym z czynników często uważanych za wyznacznik szczęścia jest piękno. Powszechnie wiadomo, że akceptacja i zadowolenie ze swojego wyglądu korzystnie wpływają na nasze samopoczucie. O sile pozytywnego nastawienia warto pamiętać przez cały rok. AVON doskonale o tym wie, dlatego publikuje raport „Beauty Whitepaper”, w którym definiuje piękno na nowo i uświadamia, że każda kobieta jest doskonała na swój własny sposób.

Piękno na własnych warunkach

Radość – poszukiwana!

W 2018 roku Globalny Instytut Gallupa przeprowadził badanie, w którym wzięło udział 154 000 osób z 154 krajów. Wyniki są niepokojące! Pozytywnych emocji w naszym życiu potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek – a te często idą w parze z poczuciem bycia atrakcyjnym. Kanony piękna kształtuje między innymi rynek kosmetyczny, który jest mocno nasycony, jednak wciąż się rozwija. Niezależnie od osobistej estetyki, rosnąca liczba beauty Influencerek, blogerek i tutoriali online sprawiły, że piękno odgrywa bardzo dużą rolę w naszym życiu. Liczne wideo traktujemy jako indywidualną inspirację, które oglądamy dla poprawy nastroju i samopoczucia. To dzięki temu powstała grupa kobiet, które potrafią mówić o sobie jako „doskonałe”.

Nowa definicja piękna

AVON, w nowym raporcie „Beauty Whitepaper”, stawia na inną niż dotychczas definicję piękna, która podkreśla autentyczność, akceptację i zadowolenie z siebie. Piękno jest pojęciem, które stale się zmienia a AVON zmienia się razem z nim dostosowując swoje produkty do panujących trendów oraz kierując się wizją, która rozumie współczesne kobiety. AVON wprowadza określenie „doskonałe ja”, nie narzucając kobietom, jak mają wyglądać, tylko podkreślając, że każda z nas jest piękna i wyjątkowa na swój własny sposób. W nowym raporcie znajdziemy również świeże spojrzenie na czynniki kształtujące pojęcie atrakcyjności, np. stale rozwijający się cyfrowy świat oraz nowe technologie cieszące się coraz większym zaufaniem. Raport „Beauty Whitepaper” wywołuje refleksje i przemyślenia oraz pokazuje co możemy zrobić, aby zaakceptować siebie i czuć się lepiej we własnym ciele.

„AVON jest siłą napędową nowej ery, w której piękno idzie w parze z dobrym samopoczuciem. Od ponad 130 lat pomagamy kobietom wyrażać siebie, pokazujemy, że każda z nich jest piękna i może pokazywać to na swój sposób. Dzięki takim projektom jak Whitepaper Report, możemy dowiedzieć się więcej o potrzebach, motywacjach i pragnieniach kobiet. Dzięki temu tworzymy produkty, które wywołują radość, samoakceptację i zadowolenie. Pięknie jest wywoływać radość!” – podkreśla Ania Jakubowski, Dyrektor Generalna AVON Cosmetics Polska.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ