Partner serwisu
12 sierpnia 2019

Nowość od Czarszki - oczyszczająca maska do twarzy

Kategoria: Aktualności

Maska Oczyszczająca to kosmetyk do zadań specjalnych. Stanowi dodatek do codziennej pielęgnacji, po który możesz sięgnąć według potrzeb. Maska może służyć na różne sposoby: ekspresowy zabieg wygładzający, skuteczny krok pomagający dokładnie oczyścić cerę albo proszek wspomagający działanie twojego żelu myjącego, kiedy potrzeba silniejszego mycia.

Nowość od Czarszki - oczyszczająca maska do twarzy

Maska nie zawiera sztucznych barwników, substancji zapachowych ani konserwantów. Swój kolor i zapach zawdzięcza jedynie naturalnym składnikom, z których została przygotowana.Zawartość słoika niestety nie jest odkurzaczem, który w minutę usunie z porów wszystkie zanieczyszczenia ;), ale bez wątpienia można liczyć na zacną pomoc w tej sprawie przy dłuższym stosowaniu.
 

Maska Oczyszczająca zawiera między innymi błoto z Morza Martwego i węgiel aktywny, aby zapewnić najskuteczniejsze rezultaty nawet najbardziej wymagającej skórze. Znajdziesz w niej też niezawodną glinkę żółtą i ghassoul oraz wygładzający ekstrakt z ananasa. Dodatek pudru lnianego zapewnia brak nieprzyjemnego poczucia ściągnięcia i niepotrzebnego przesuszenia.
 

Maska aktywuje się po 1 minucie od wymieszania jej z wodą i przybiera lekką, puszystą konsystencję! Czarna pianka nie zastyga, nie gęstnieje i daje się niezwykle łatwo zmyć z twarzy!

źródło: czarszka.pl
fot. czarszka.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ