12 czerwca 2019

Ukrywasz niedoskonałości skóry? Odkryj jak skutecznie możesz z nimi walczyć

Kategoria: Aktualności

W Europie trądzik dotyczy ponad połowy osób dorosłych. Z niedoskonałościami walczą głównie kobiety. Często trudno znaleźć faktyczną przyczynę trądziku. Stan skóry zależy od wielu czynników, takich jak m.in.: hormony, stres, zła dieta, czy zanieczyszczenie powietrza. A to jak wyglądamy, ma wpływ na to, jak postrzegają nas inni oraz jak sami o sobie myślimy.

Ukrywasz niedoskonałości skóry?  Odkryj jak skutecznie możesz z nimi walczyć

Sprawdź, jak powinna wyglądać Twoja codzienna pielęgnacja z dermokosmetykami z linii tołpa dermo face sebio. Potrafią wiele. Mamy na to dowody.

Mówiąc o codziennym zapobieganiu niedoskonałościom, mamy na myśli pielęgnację, która pomoże ochronić skórę przed niespodziewanymi i niechcianymi zmianami. Od zawsze powtarzamy, że najskuteczniejszy sposób pielęgnacji to systematyczność i konsekwencja. Walcząc z problemami skóry często zapominamy, że tak jak my również i ona, potrzebuje czasu na regenerację. Przy dobrze zaplanowanej pełnej pielęgnacji i odpowiednio dobranych dermokosmetykach, małymi krokami możemy dojść do wielkiego efektu.

Właściwa pielęgnacja skóry z niedoskonałościami w 5 krokach:

1. Oczyszczanie, na które składa się:

dokładny, ale delikatny demakijaż przy użyciu płynów micelarnych, np. tołpa dermo face sebio, normalizujący płyn micelarny do mycia twarzy i oczu mycie żelem z wodą np. tołpa dermo face sebio, normalizujący żel do mycia twarzy

2. Tonizacja. Dla dopełnienia efektywnego oczyszczania wybierz tonik, który oprócz przywrócenia naturalnego pH skóry, zwęża pory i normalizuje pracę gruczołów łojowych, np. tołpa dermo face sebio, normalizujący tonik matujący

3. Krem na dzień. Ograniczy wydzielanie sebum, ma działanie bakteriostatycznie, matuje skórę
i jednocześnie nawilża, np. tołpa dermo face sebio, normalizujący krem nawilżający

4. Pielęgnacja nocą. Oprócz normalizacji pracy gruczołów łojowych, nocne kosmetyki powinny działać mikrozłuszczająco. Regeneracja jest równie ważna podczas snu. Użyj naszej nowości: tołpa dermo face sebio+, korygujący niedoskonałości CICA-KREM. Przyspiesza eliminację przebarwień, długotrwale normalizuje do 24h.

5. Dodatkowe wsparcie. Minimum raz w tygodniu stosuj peeling i maseczkę, a efekty Twojej pielęgnacji zobaczysz szybciej i utrzymają się na dłużej. Użyj np. peeling tołpa dermo face sebio, peeling 3 enzymy, który eliminuje uporczywe i nawracające niedoskonałości i ogranicza wydzielanie sebum o 74% zaraz po zastosowaniu. A do tego pięknie pachnie!

Pamiętaj o nawilżaniu

nadmierne wysuszenie skóra odbiera jak atak. We własnej obronie zaczyna produkować coraz więcej sebum. Z jednej strony skóra się błyszczy, a z drugiej jest ściągnięta i podrażniona. Jeśli odczuwasz nadmierne wysuszenie, użyj głęboko nawilżającego serum-booster z linii tołpa dermo face hydrativ.

#NicDoUkrycia

Zobacz jak poprawił się stan skóry dziewczyn, które podjęły wyzwanie i testowały dedykowany zestaw dermokosmetyków z linii sebio. Jakie były efekty? Przede wszystkim widoczne

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ