20 maja 2019

Influencer Live Poznań

Kategoria: Aktualności

BodyBoom: Miniony weekend obfitował w niezapomniane wspomnienia. Tym razem wraz z moją ekipą zawitałem do pięknego Poznania z okazji Influencer Live, wydarzenia zorganizowanego specjalnie z myślą o twórcach działających w sieci, oraz osobach związanych z Influencer marketingiem.

Influencer Live Poznań

Merytoryczne wykłady i praktyczne informacje w kwestii budowania własnej marki to tylko część propozycji jakie przygotowali organizatorzy wydarzenia. Na uczestników czekało 5 sal wykładowych, strefa wystawców, networking i chillout. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Influencer Live to wydarzenie, które oferuje nie tylko ogrom wiedzy i przydatnych informacji w kwesti budowania swojej pozycji w sieci ale i  mnóstwo atrakcji. Ja natomiast przeżyłem niezapomniane chwile w gronie cudownych osób. Wspaniali prelegenci, świetna organizacja i Wy najwspanialsze kobiety, które miałem okazję poznać w trochę innych okolicznościach niż zazwyczaj. Jestem ogromnie szczęśliwy, że mogliśmy ten czas spędzić właśnie razem. Wasze uśmiechnięte twarze to dla mnie znak, że był to czas nie tylko dla mnie ale i dla Was zupełnie wyjątkowy.

Muszę przyznać, że byłem pod ogromnym wrażeniem zainteresowania stoiskiem BodyBoom. Nie sądziłem, że tak wiele z Was postanowi mnie odwiedzić. W sobotę przeżyliśmy niemały szok gdy nasze wspaniałe klientki musiały czekać w sporej kolejce aby porozmawiać z dziewczynami z mojej ekipy i otrzymać darmowe peelingi, które można było własnoręcznie ozdobić lub poprosić moich wspaniałych artystów o pomoc. Wielką furorę zrobiła również różowa wata cukrowa, która przyciągnęła uwagę młodszej części uczestników wydarzenia oraz tych płci męskiej. Cieszę się, że nie tylko Panie znalazły coś dla siebie.

W weekend odbyła się również przed premiera limitowanej wersji produktu, o którym część z Was zapewne słyszała już podczas relacji LIVE na instagramie. Niestety więcej na razie zdradzić Wam nie mogę, ponieważ oficjalna premiera odbędzie się dopiero pod koniec maja. Mam jednak nadzieję, że nie zniechęci Was to do śledzenia moich social mediów, w których co jakiś czas uchylam rąbka tajemnicy.

źródło: Body Boom
fot. Body Boom
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ