17 maja 2019

Obudź każdy z 5 zmysłów z nowym zapachem AVON Attraction Sensation

Kategoria: Aktualności

Do uwielbianej kolekcji Attraction dołączył właśnie duet najbardziej zmysłowych zapachów dla Niej i dla Niego. AVON Attraction Sensation to dwie kompozycje, które pobudzą każdy z 5 zmysłów i sprawią, że… nie będziecie mogli się sobie oprzeć!

Obudź każdy z 5 zmysłów z nowym zapachem AVON Attraction Sensation

SPÓJRZ, jak rozszerzają się źrenice i rumienią policzki, a DOTYK wywołuje dreszcze ekscytacji. WSŁUCHAJ się w szybsze bicie serca i ROZSMAKUJ we wzajemnej bliskości. Właśnie tak działa ten ZAPACH... AVON Attraction Sensation to najbardziej zmysłowa odsłona bestsellerowej kolekcji Attraction. Kompozycje dla Niej i dla Niego pobudzają zmysły, kuszą, intrygują i nie dają o sobie zapomnieć.

Nowości w kolekcji AVON Attraction zostały skomponowane przez światowej sławy perfumiarzy – Laurenta Le Guerneca i Michelle Definę, którzy tworzą perfumy najbardziej luksusowych marek. Attraction Sensation dla Niej to kompozycja akordów śliwki, jaśminu indyjskiego i kaszmiru. Zapach dla Niego uwodzi nutami czarnego pieprzu, olejku imbirowego i kardamonu. Obie kompozycje dopełniają się dzięki wspólnym, luksusowym i zmysłowym nutom skóry. Zapachy AVON Attraction Sensation zamknięte są w unikalnych, pięknych flakonach zaprojektowanych tak, by idealnie do siebie pasowały

Oprócz wody perfumowanej, w kolekcji AVON Attraction Sensation dostępne będą również: mgiełka do ciała dla Niej, żel pod prysznic i balsam po goleniu dla Niego.

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ