16 maja 2019

Amouage Portrayal w Quality Missala

Kategoria: Aktualności

Oferta Quality Missala wzbogaciła się o Portrayal, najnowszy duet zapachów omańskiego domu perfum Amouage. Kwiatowy Portrayal Woman i drzewny Portrayal Man to luksusowe propozycje na przełom wiosny i lata.

Amouage Portrayal w Quality Missala

Para zapachów Portrayal stanowi najnowszą odsłonę głównej linii Amouage, nazwanej Portrety Życia. Kompozycje powstają z inspiracji Christophera Chonga, dyrektora kreatywnego Amouage na bazie jego przeżyć i związanych z nimi emocji.

Perfumy Portrayal uosabiają zdolność artysty do łączenia ze sobą okruchów wspomnień z różnych czasów i miejsc.

Zapachy opisują ucieczkę od codzienności w bunt i rebelię londyńskich lat dwudziestych czy nowojorskich lat 80. XX wieku. Artyści zatracali się wówczas w ekstrawaganckim, kuszącym i efektownym świecie bohemy i - rozpaczliwie poszukując czegoś, co wypełniłoby pustkę - odnajdywali sens życia w sobie i sztuce, tworząc dzieła nie- skończenie nieokreślone.

Portrayal Man jest zapachowym wyobrażeniem bohemy lat 20. XX wieku. Drzewno-skórzany aromat emanuje wyjątkową śmiałością, jest zdecydowany, a nawet odrobinę arogancki. Liście fiołka w nutach głowy i wetiwer w nutach bazy tworzą ekscentryczną, a jednocześnie intensywnie męską mieszankę. Lekko pikantne akordy jałowca w bazie nadają kompozycji zachwycającą energię.

  • Nuty głowy: liście fiołka
  • Nuty serca: wetiwer
  • Nuty bazy: dymny jałowiec

Portrayal Woman to dymno-słodki melanż, stworzony z połączenia tabaki Craven z waniliowym pyłem. Jaśmin w otwarciu, żywica elemi w bazie oraz nuty zmysłowej tuberozy czarują nieodpartym urokiem, przywodząc na myśl atmosferę wyzwolenia lat 20. XX wieku. To kwiatowy zapach dla wyrafinowanej kobiety, która ośmiela się przeciwstawiać sztywnym normom.

  • Nuty głowy: jaśmin
  • Nuty serca: akord tabaki Craven A, wanilia
  • Nuty bazy: żywica elemi

Perfumy Portrayal Man i Portrayal Woman dostępne są w Perfumeriach Quality Missala, w butiku PerfumeriaQuality.pl oraz w perfumeriach partnerskich na terenie Polski w cenie 1225 zł za flakon o pojemności 100 ml EDP.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ