Partner serwisu
20 czerwca 2018

Korzystaj ze słońca w pełni dzięki profesjonalnej ochronie z linią Immun Sun od marki KLAPP Cosmetics

Kategoria: Aktualności

Słońce jest niezbędne do życia. W małych dawkach korzystnie wpływa na nastrój i może być doskonałym lekarstwem na niektóre formy depresji sezonowej. Wspiera też syntezę witaminy D, która jest niezbędna do odkładania się wapnia w naszych kościach. Aby wykorzystać to dobroczynne działanie, wystarczy 15 minut pobytu na słońcu dziennie. Jednak zbyt duża dawka promieni słonecznych i niewystarczająca ochrona szkodzi naszej skórze – przyczynia się do przedwczesnego starzenia oraz zwiększa ryzyko wystąpienia nowotworów. Linia IMMUN SUN od marki KLAPP Cosmetics to niezwykle skuteczna ochrona przeciwsłoneczna do twarzy i ciała o wysokim,fotostabilnym zabezpieczeniu przed promieniowaniem UVA i UVB SPF 50.

Korzystaj ze słońca w pełni dzięki profesjonalnej ochronie z linią Immun Sun od marki KLAPP Cosmetics

Wszystkie produkty IMMUN SUN są szybko wchłanialne, wodoodporne, posiadają lekką konsystencję, dlatego polecane są również dla osób uprawiających sport. Dzięki zawartości substancji aktywnych i witamin, preparaty dodatkowo pielęgnują skórę, sprawiając że jest ona maksymalnie nawilżona i odżywiona. Co ważne – IMMUN SUN nie hamuje procesu opalania, jedynie zapewnia jego bezpieczeństwo. Dzięki lekkiej konsystencji produkty szybko się wchłaniają nie pozostawiając na skórze lepkiego filmu. Bogaty skład, oprócz wysokiej ochrony, zapewnia również odpowiednie nawilżenie i niezbędne odżywienie skóry zarówno twarzy, jak i ciała. Kosmetyki IMMUN SUN doskonale sprawdzą się podczas wakacyjnych urlopów, jak i na co dzień w mieście.

KLAPP COSMETICS LINIA IMMUN SUN FACE PROTECTION CREAM SPF 50
(50 ml | 99 zł)

To lekki krem o delikatnej konsystencji przeznaczony do wysokiej ochrony przeciwsłonecznej. Szybko się wchłania i nie wywołuje efektu błyszczenia. Dzięki zawartości witaminy E produkt dodatkowo chroni skórę przed wolnymi rodnikami i pozostawia ją aksamitną w dotyku. Stosowanie zgodnie z zaleceniami tworzy optymalną ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry.

źródło: Informacja prasowa
fot. Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ