02 listopada 2017

Jakość pamięta się dłużej niż cenę

Kategoria: Aktualności

Ceny olejków eterycznych stosowanych w kremach Fridge dorównują cenom złota. Do wyprodukowania 1 kg najwyższej jakości olejku eterycznego z róży potrzeba aż 4 ton różanych płatków. Zapytaliśmy, z jakiej linii kosmetyków są najbardziej dumni i dlaczego.

Jakość pamięta się dłużej niż cenę

Jakość pamięta się dłużej niż cenę – to moje ulubione hasło w odniesieniu do ceny kosmetyków naturalnych. Jak przekonać klientki, żeby w określonej cenie kupiły kosmetyk, którego można używać tylko 2,5 miesiąca?

Cena kremu Fridge jest warunkowana wieloma czynnikami, m.in. ceną wysokiej jakości olejów, np. dobry olej z truskawek kosztuje 600 zł/kg, natomiast olej używany w komercyjnych kremach kosztuje 10 zł/kg. Jak widać, wysoka jakość ma swoją cenę. Nie chcemy jednak nikomu narzucać wyboru naszych kosmetyków. Dlatego nie musimy przekonywać – nasze produkty robią to za nas. Wysoka jakość składników, odpowiednio opracowane formuły sprawiają, że kremy na prawdę działają. Efekty widać już po pierwszej aplikacji – skóra staje się nawilżona, miękka i odżywiona, jednocześnie kremy nie pozostawiają tłustej warstwy. A co najważniejsze z biegiem czasu dobrze odżywiona skóra świetnie się regeneruje i potrzebuje kremu coraz mniej.

Z jakiej linii kosmetyków jesteście najbardziej dumni? Dlaczego?

Nie mamy specjalnych linii kosmetyków, nasze produkty dzielimy na kategorie: dla niej, dla niego, demakijaż, ciało... Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich naszych kosmetyków. Ostatnio szczególnie z naszej nowości, delikatnego żelu do twarzy 3.3 good morning face. Niezwykłe są też Fridge, żel do mycia twarzy oparty na dwóch wyjątkowych ekstraktach, bez dodatku żadnych substancji syntetycznych, alkoholu ani konserwantów; Good morning face to prawdziwa poezja myjąca o doskonałym składzie dla delikatnej skóry twarzy. Kolejnym produktem jest jedyny na świecie w 100% naturalny krem koloryzujący ff.1. Fabulous face to połączenie kremu nawilżającego z subtelnym oddychającym podkładem. Dopasowuje się praktycznie do każdego odcienia skóry. Idealny dla amatorek makeup no makeup.

Rozmawiała: Agata Paszek

fot. Fridge
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ