Partner serwisu
10 lipca 2024

Wakacyjny konkurs Kup NEBOA, ratuj żółwie i wygrywaj

Kategoria: Aktualności

Razem z Neboa odkryj ocean możliwości, dzięki którym każdego dnia możesz zatroszczyć się o los wodnych stworzeń. Weź udział w konkursie, ratuj żółwie morskie i wygrywaj atrakcyjne nagrody.

Wakacyjny konkurs Kup NEBOA, ratuj żółwie i wygrywaj

Tego lata baw się dobrze razem z Neboa, a do tego wspieraj ochronę morskich zwierząt. Już 9 lipca startuje wakacyjny konkurs, w którym kupując produkty marki, nie tylko zyskujesz szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, lecz także wspierasz podopiecznych ośrodka naukowego Loggerhead Marinelife Center na Florydzie. Przekazane przez Neboa środki finansowe zostaną przeznaczone na leczenie, rekonwalescencję oraz pomoc żółwiom morskim z gatunku Karetta w powrocie do środowiska naturalnego, a także na ochronę ich gniazd lęgowych i kolejne adopcje.

Na zwycięzców konkursu czeka ponad 150 nagród , w tym bon „wakacje pod palmami” o wartości 20 000 zł, 50 bluz Respect the Nature oraz 100 ekotoreb wypełnionych kosmetykami Neboa.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy dokonać zakupu kosmetyków Neboa w sieci Rossmann, a następnie zarejestrować paragon na stronie www.neboa.pl

Konkurs potrwa do 8 sierpnia. Dodatkowo , w okresie jego trwania, w dniach 23 lipca – 8 sierpnia produkty Neboa będą dostępne w promocji MEGA.

Wybierając kosmetyki Neboa, każdy włącza się w ochronę środowiska, bo do produkcji opakowań szamponów, odżywek czy masek wykorzystywany jest plastik pochodzący z recyklingu, który w 100% nadaje się do ponownego przetworzenia.  Neboa jest oficjalnym partnerem Plastic Bank -  międzynarodowej organizacji, która wspiera ruch Social Recycling, a także angażuje się także aktywnie w działania Fundacji MARE, takie jak sprzątanie bałtyckich plaż, czy oczyszczanie wód ze śmieci poprzez ufundowanie kosza morskiego PortBin.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ