Partner serwisu
14 listopada 2023

Your KAYA Premiera E-booka "Witaj w Klubie"

Kategoria: Aktualności

13 listopada, Your KAYA, polska marka ekologicznych produktów menstruacyjnych i pielęgnacyjnych, wypuszcza drugie wydanie swojego bestsellerowego, edukacyjnego przewodnika po dojrzewaniu "Witaj w Klubie". Tym razem jednak w wygodnej formie e-booka – i pod patronatem fundacji SEXEDPL.
 

Your KAYA Premiera E-booka "Witaj w Klubie"

Okres jest często tematem tabu, młodzi ludzie nie wiedzą gdzie szukać rzetelnych informacji, a rodzice nie zawsze wiedzą jak o tym rozmawiać i przekazac wiedze. E-book jest odpowiedzią na tę potrzebę i ma byc wsparciem zarówno, dla tych którzy pierwszą miesiączkę mają dopiero przed sobą, jak i ich rodziców, opiekunów lub najbliższych.

Wraz z premierą 13 listopada rozpoczyna się tydzień edukacyjny przygotowany we wspólnej inicjatywie marki Your KAYA i Fundacji SEXEDPL. Materiały będą publikowane przez cały tydzień i zostały oparte na wspomnianym e-booku.

Od 13 do 16 listopada merytoryczne publikacje będzie można śledzić na koncie Instagram @yourkaya i @sexedpl, a od 17 listopada treści będą publikowane na koncie @youknow i @sexedpl.

E-book "Witaj w Klubie" jest od dziś dostępny w sprzedaży na stronie marki Your KAYA. Dodatkowo, dla osób zainteresowanych e-bookiem, marka Your KAYA oferuje jego darmowy fragment, który będzie dostępny bezpłatnie dla każdego po dołączeniu do subskrypcji newslettera marki YK.


 

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ