Partner serwisu
22 września 2023

Your Kaya: LINIA MAMA


Kategoria: Aktualności

Teraz Your KAYA rozszerza swoją ofertę o linię MAMA, czyli cztery naturalne  produkty dla kobiet w ciąży i połogu. Z użyciem tych kosmetyków  pięciominutowa rutyna pielęgnacyjna jest wygodna, szybka i przede wszystkim  skuteczna – czyli właśnie taka, jakiej potrzebuje każda mama. 

Your Kaya: LINIA MAMA


Inspiracją do powstania linii MAMA było osobiste doświadczenie współzałożycielki  marki, Kai Rybickiej-Gut, która sama niedawno została mamą. Wchodząc w tę  nową życiową rolę zauważyła, że na rynku brakuje produktów, które skutecznie  zadbają o ciało mamy, przyniosą ulgę oraz będą wsparciem w trudniejszych  chwilach (o których Your KAYA chce głośno mówić).


– Patrzyłam na mojego nowonarodzonego synka i serce pękało mi z miłości, a w głowie  mieszały się emocje: od radości i ekscytacji, po zmęczenie i ból. Szukałam produktów,  które będą wsparciem dla mojego ciała, jednak nie znalazłam na rynku dostatecznie  skutecznych kosmetyków, które szybko i wygodnie dałyby mi ukojenie. 

Stojąc na czele Your KAYA zapragnęłam wesprzeć inne mamy w tym wyjątkowym, ale i  trudnym czasie, tworząc dedykowaną linię kosmetyków, która odpowie na ich  potrzeby. Dodatkowo marzyłam, by przełamać wizję idealnego macierzyństwa i  przedstawić je w sposób autentyczny. Rozstępy, wiotka skóra, pogryzione brodawki  sutkowe i swędzący brzuch to zupełnie normalne problemy – i że da się im ulżyć! 

Każda z nas zasługuje na to, by czuć się zaopiekowana – stąd linia produktów dla mam  nieidealnych, ale za to prawdziwych.


5 minut dla Mamy 

Dodatkowym zamysłem całej linii jest przypomnienie każdej mamie by codziennie znalazła pięć minut dla siebie. Kaja Rybicka-Gut podkreśla, że choć dbanie o noworodka jest niezwykle  absorbujące i wymagające, kobiety nie powinny zapominać także o swoich potrzebach. 

– C h c e m y p r z y p o m n i e ć k l i e n t k o m , ż e t r o s k a o s a m ą s i e b i e j e s t  t a k s a m o w a ż n a j a k o p i e k a n a d m a l u c h e m , n a w e t j e ś l i w y d a j e i m  s i ę , ż e j e s t i n a c z e j . T e p a r ę m i n u t , p o d c z a s k t ó r y c h m a m a  s m a r u j e s i ę i m a s u j e , t o c z a s n a r e g e n e r a c j ę i p o d z i ę k o w a n i e  s w o j e m u c i a ł u z a t o , ż e t a k b a r d z o s i ę s t a r a !

Wspierające ciało kosmetyki z linii MAMA są idealne na prezent dla każdej Mamy dostosowującej się do nowego rytmu życia i tęskniącej za odrobiną troski. 

Nowe kosmetyki z linii MAMA są już dostępne na www.yourkaya.pl (również w wygodnej subskrypcji, 15% taniej), a także stacjonarnie w butiku lekko x Your KAYA przy Mokotowskiej 28 w Warszawie.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ