Partner serwisu
21 września 2023

Akcja „Beauty Planner Ziko Dermo za 1 grosz” właśnie startuje. Unikalny kalendarz na 2024 rok z mnóstwem inspiracji, przepisów pielęgnacyjnych i ciekawostek

Kategoria: Aktualności

W czwartek 21 września w drogeriach stacjonarnych Ziko Dermo rozpoczęła się akcja „Beauty Planner Ziko Dermo za 1 grosz”. Drogerie postanowiły stworzyć kalendarz, w którym oprócz terminarza zostało zawartych wiele urodowych ciekawostek i przydatnych porad dotyczących pielęgnacji. Beauty Planner Ziko Dermo będzie można otrzymać w stacjonarnych drogeriach Ziko Dermo za 1 grosz i 6 zebranych naklejek, które Klient otrzyma za każde wydane 50 złotych.

Ziko Dermo od 11 lat doradza Klientkom w kwestii dbania o swoje ciało, zdrowy i piękny wygląd czy samopoczucie. Specjalistki ds. Dermokosmetyków oraz Kosmetolożki codziennie w drogeriach udzielają wskazówek i pomagają w dokonywaniu wyborów np. odpowiednich dermokosmetyków dobranych do kondycji cery czy włosów. Właśnie z tej pasji, pasji do holistycznej pielęgnacji Ziko Dermo postanowiło stworzyć unikalny Planner.

Kalendarz na rok 2024 został opracowany w taki sposób, aby motywował oraz inspirował Klientki do pozytywnych zmian w rutynie pielęgnacyjnej. Każdy miesiąc to inne porady, zalecenia i urodowe przypominajki dostosowane do pory roku. Dopełnieniem praktycznej i ciekawej treści jest wyjątkowo atrakcyjny projekt graficzny, który z pewnością sprawi, że korzystanie z Beauty Plannera Ziko Dermo będzie miłą codzienną przyjemnością.

Co znajdziemy w Beauty Plannerze Ziko Dermo?

Z początkiem roku większość z nas tworzy listę postanowień noworocznych, zatem Ziko Dermo opisuje te które są warte uwagi, jak codzienny, staranny demakijaż, gimnastyka twarzy, która pomaga w niwelowaniu zmarszczek i pobudza krążenie czy prowadzenie dziennika wdzięczności, dzięki któremu można pozbyć się negatywnych myśli i żyć chwilą. W części wiosennej znajdziemy tematy dotyczące detoksu skóry, złuszczania i rodzajów peelingów lub co zrobić, aby ulżyć suchej i odwodnionej skórze po zimie. W miesiącach letnich Ziko Dermo wylicza rzeczy i aktywności „To Do” czyli koniecznie do zrobienia podczas słonecznych dni. Nie zabraknie również wskazówek, jak zadbać o ciało w lecie oraz informacji o rodzajach promieniowania. Jesienią Klientki przeczytają m.in. o walce z przebarwieniami po sezonie letnim oraz dowiedzą się jak dbać o włosy jesienią.

Dodatkowo w Beauty Plannerze Ziko Dermo znajdą się opisy znaków zodiaku, krótkie porady, takie jak „Zabieg miesiąca”, czy „Dermokonsultantka radzi” lub informacje na temat składników w cyklu „Składnik miesiąca”.

W jaki sposób otrzymać Beauty Planner Ziko Dermo?

Za każdy zakup zrobiony w drogeriach stacjonarnych Ziko Dermo na kwotę nie mniejsza niż 50 złotych, Klient otrzyma naklejkę oraz kupon, do ich zbierania. Należy zebrać 6 naklejek i przyjść do jednej z wybranych drogerii stacjonarnych w celu odebrania Plannera za 1 grosz.  Każde wydane 50 złotych to 1 naklejka. Zainteresowanych zapraszamy jak najszybciej, bo liczba Plannerów jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie zikodermo.pl

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ