Partner serwisu
18 października 2022

Akademia BMP: grafika w materiałach firm farmaceutycznych i kosmetycznych

Kategoria: XVIII Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

 Czy grafika w materiałach promocyjnych firm farmaceutycznych i kosmetycznych może być dziełem sztuki? Na to pytanie 17 października, pierwszego dnia XVIII Jesiennego Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego.

Akademia BMP: grafika w materiałach firm farmaceutycznych i kosmetycznych

Mariusz Borkowski – lekarz, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego; absolwent programu Leadership na Harvard Business School; w Szkole Głównej Handlowej ukończył studia podyplomowe z zakresu marketingu oraz studia dot. komunikacji digital.
Stopień naukowy doktora obronił w grudniu 2020 r. na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a tematem jego pracy było „badanie skuteczności telemedycznego wspomagania terapii podtrzymującej pacjentów ze schizofrenią w stanie remisji”.
Od 1997 r. w branży farmaceutycznej – współpracował między innymi z takimi firmami, jak: Bioton, Adamed, Sanofi i TZF Polfa, gdzie przechodząc przez różne szczeble kariery, poznawał największe tajniki marketingu farmaceutycznego.

 

 

XVIII Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego odbywa się 17-19.10.2022 w Gdyni. Honorowymi Gospodarzami wydarzenia są ZF Polpharma S.A. oraz Delia Cosmetics..

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ