Partner serwisu
17 marca 2022

Statuetki na XX-lecie

Kategoria: XX Konferencja Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle

Z okazji 20. edycji konferencji Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle przyznano pamiątkowe statuetki trzem osobom, od lat wspierającym organizatorów w budowaniu programu wydarzenia.

Statuetki na XX-lecie

– Specjalną statuetkę jubileuszową chcielibyśmy w pierwszej kolejności wręczyć prof. Janowi Popczykowi, który jest jednym z współtwórców tej konferencji – mówił Adam Grzeszczuk, prezes firmy BMP.

– Trudno w dwóch słowach podsumować te 20 lat. Faktem jest, że przez ten czas wiele się działo, ale myślę, że dopiero teraz naprawdę zacznie się dziać – powiedział prof. Popczyk. – Życzę więc wszystkim, zwłaszcza młodym ludziom, zaangażowania, entuzjazmu w podejściu do pracy. To bowiem bardzo ważne, by robić to, w czym widzi się sens. Życzę pozytywnej energii i odporności kryzysowej na obecną sytuację. I oby polskie przedsiębiorstwa energochłonne wygrywały konkurencję na rynku europejskim.

Statuetką został uhonorowany także Henryk Kaliś, przewodniczący Forum Odbiorców Energii Elektrycznej i Gazu. – Minione 20 lat to olbrzymie zmiany, jakie nastąpiły w energetyce. Wyzwań mamy coraz więcej, wymagają one coraz bardziej przemyślanych działań. Nie mam natomiast wątpliwości, że tym wyzwaniom podołamy, tak jak to było wcześniej – zaznaczył H.Kaliś.

– Miałem to szczęście, że na swej drodze spotkałem wielu b. dobrych nauczycieli, mentorów. Również sam chciałbym coś po sobie zostawić, być takim ogniwem w przekazywaniu wiedzy. Z pewnością ta konferencja była i jest dobrą okazją do tego. Gratuluję jej organizacji, równocześnie dziękując za wieloletnią współpracę – mówił Daniel Borsucki z Tauron Nowe Technologie, odbierając jubileuszową statuetkę.

***

XX edycja konferencji Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle odbywa się w dniach 17-18 marca w Czeladzi. Organizatorem wydarzenia jest BMP Sp. z o.o., wydawca m.in. magazynu Energetyka Cieplna i Zawodowa.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ