Partner serwisu
04 sierpnia 2023

Kolekcja lakierów klasycznych GLOW HOLO

Kategoria: Nowości

Marka Semilac wprowadziła na rynek trzy nowe produkty 2w1 (color&top), pozwalające stworzyć najmodniejsze wykończenie sezonu, bez utwardzania w lampie. Kolekcja miała swoją premierę podczas 10-tych urodzin marki. W warszawskim salonie L’arte zaprezentowane zostały trzy produkty z kategorii lakierów klasycznych w odcieniach: SILVER BLUSH, PINK GLOW oraz BLUE HOLO GLAZED.

Kolekcja lakierów klasycznych GLOW HOLO

10 urodziny

W tym roku Semilac obchodzi swoje dziesięciolecie. Z tej okazji zaprasza wszystkie swoje przyjaciółki do wspólnego celebrowania sukcesów i sprawczości kobiecych dłoni: osiągania celów i wzajemnego wspierania się. Swoją okrągłą rocznicę marka świętowała w warszawskim salonie L’arte. Założycielka i dyrektorka kreatywna Semilac – Sylwia Gołębiewska oraz pasjonatka, ekspertka i branżowy autorytet NailArt – Paulina Pastuszak opowiedziały o początkach marki oraz przedstawiły najnowsze trendy w świecie manicure. Zaproszone przyjaciółki Semilac mogły także zapoznać się z szeroką ofertą produktów, w tym przedpremierowo z kolekcją GLOW HOLO – inspirowaną coraz popularniejszym efektem GLAZED, czyli mieniącej się tafli, która idealnie łączy się zarówno z lakierem klasycznym nałożonym pod spód, jak i może być aplikowana bezpośrednio na płytkę paznokcia. To doskonałe rozwiązanie dla miłośniczek naturalnego wyglądu z subtelnym przełamaniem pastelowym bądź srebrnym efektem.

Produkty 2w1 (color&top)

Mimo że Semilac jest liderem na polskim rynku hybrydowych lakierów do paznokci, marka posiada w swojej kolekcji także bogatą paletę lakierów klasycznych (w tym m.in. lakiery oddychające BREATHable 2w1 – lakier z odżywką). Najnowsza kolekcja GLOW HOLO to trzy zjawiskowe produkty 2w1 (color&top), z którymi z łatwością można stworzyć najmodniejsze wykończenie tego sezonu, bez utwardzania w lampie. Wystarczy nałożyć na odżywkę lub bezpośrednio na płytkę paznokcia ulubiony kolor lakieru klasycznego. W zależności od oczekiwanego efektu, powstaną subtelne i minimalistyczne zdobienia w stylu Glazed Donut Nails lub mieniące się wykończenie inspirowane bestsellerowym efektem topu Semilac No Wipe Sparkle Diamond. W kolekcji dostępne są trzy odcienie: SILVER BLUSH, PINK GLOW oraz BLUE HOLO GLAZED. Nowe produkty można nałożyć dekoracyjnie także na hybrydę.

Wakacyjne trendy na paznokciach

Podczas 10-tych urodzin marki Semilac zaprezentowane zostały także produkty z kolekcji SEAQUEEN. Dzięki niej paznokcie będą emanować wakacyjną energią, a efekt SUNFLASH sprawi, że drobiny zatopione w lakierach odbiją promienie słońca, otulając dłonie niesamowitym blaskiem i urokiem. W kolekcji znajduje się sześć odcieni: Mermaid Tail, Icy Waterfall, Ocean Flower, Pink Sands, Sea Star oraz Sunbaked Yellow.

Kolejnym trendem jest ten na paznokcie wykonane lakierem klasycznym, który powrócił w wielkim stylu w formie wyjątkowych produktów 2w1, czyli klasycznego lakieru z odżywką, pielęgnującą płytkę paznokcia. Formuła BREATHable TECHnology tworzy na paznokciach przepuszczalną dla wody warstwę, a zaawansowana technologia łącząca składniki pielęgnacyjne regeneruje zniszczone paznokcie i stymuluje ich wzrost.

źródło: inf. prasowa
fot. inf. prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ