Partner serwisu
19 czerwca 2023

SUNYSES MD NATURAL SKIN TONE krem koloryzujący SPF 50

Kategoria: Nowości

Skóra narażona jest na działanie wielu czynników, które mogą prowadzić do jej uszkodzenia. Między innymi promieniowanie emitowane przez słońce (UVA i UVB) wywiera istotny wpływ na jej komórki, powodując ich uszkodzenie. Skuteczność fotoprotekcji opiera się na odpowiednim dobraniu SPF do rodzaju skóry, użytej ilości protektora i częstotliwości jego nakładania.

SUNYSES MD NATURAL SKIN TONE 
krem koloryzujący SPF 50

Filtr przeciwsłoneczny do twarzy o kremowej konsystencji. Zapewnia wysoką fotoprotekcję (SPF 50) przed promieniowaniem UVA / UVB, a jednocześnie ma działanie nawilżające, łagodzące i regenerujące skórę. Jego formuła z kolorem zapewnia naturalny efekt opalenizny.

Krem przeciwsłoneczny do twarzy z kolorem zawiera duże stężenie filtrów przeciwsłonecznych, które gwarantują wysoki współczynnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF50), zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo. Chroni przed szkodliwym działaniem słońca (promieniowanie UVA i UVB) i gwarantuje optymalną ochronę dla wszystkich typów skóry, w tym najbardziej nietolerancyjnej i wrażliwej na ekspozycję na słońce.

SKŁADNIKI: 
· filtry przeciwsłoneczne

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ