Partner serwisu
19 kwietnia 2023

Curaprox CS 5460 POWER SMILE Poznaj moc uśmiechu!

Kategoria: Nowości

W nowy sezon wkrocz pewnym krokiem i… z idealnym uśmiechem. Twoim niezawodnym kompanem będzie marka Curaprox, która doskonale wie co zrobić, aby nawet ten najmniejszy uśmiech miał ogromną moc. Poznaj nową edycję limitowaną, kultowych szczoteczek manualnych CS 5460 POWER SMILE! Są one efektem współpracy z kolumbijskim ilustratorem – Danielem Lievano, który do ich stworzenia zainspirował się współczesnymi plakatami muzycznymi i koncertowymi, będącymi kwintesencją kolorów i radosnego charakteru. I Ty przekonaj się o mocy uśmiechu z Curaprox!

Curaprox CS 5460 POWER SMILE Poznaj moc uśmiechu!

Świeży design. Świeży oddech. Zdrowe zęby i dziąsła. To właśnie wyróżnia nową edycję limitowaną CS 5460 ultra soft POWER SMILE od Curaprox. Prosty, a zarazem wyjątkowy wygląd sprawia, że szczoteczki stają się przyciągającym wzrok akcesorium do łazienki. Ale to tylko początek ich zalet… Bez wątpienia można im zaufać, jeśli chodzi o usuwanie płytki nazębnej, zapobieganie uszkodzeniom szkliwa i pielęgnowanie zębów oraz dziąseł w sposób delikatny, a przy tym skuteczny. Każde pojedyncze włókno Curen® spośród 5460, jest niewiarygodnie cienkie i posiada średnicę 0,1 mm. Dzięki temu, że są one ciasno usadzone na kompaktowej, lekko wygiętej główce, zapewniają wyjątkową siłę czyszczenia. Do tego ośmiokątna rączka, umożliwia czyszczenie zębów w sposób optymalny i pod właściwym kątem 45 stopni. Po wypróbowaniu szczoteczki CS 5460 już nigdy nie zrezygnujesz z uczucia czystości.

Produkty higieny jamy ustnej szwajcarskiej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ