Partner serwisu
23 marca 2023

NOWOŚĆ żel pod prysznic PowerMen Sport Joanna z formułą 5w1

Kategoria: Nowości

Do drużyny wchodzi kolejny mocny zawodnik – PowerMen Sport. Zadba o wszystkie partie męskiego ciała, a dzięki unikatowemu składnikowi DeoPlex usunie przykre zapachy po nawet najbardziej intensywnym wysiłku. I to bez ryzyka podrażnień!

Firma Joanna, która przez ponad 40 lat zyskało status eksperta w dziedzinie pielęgnacji, koloryzacji oraz stylizacji włosów, konsekwentnie poszerza portfolio produktów. Opracowuje i wdraża kolejne, stale udoskonalane formuły. Przykładem jest seria pielęgnujących żeli pod prysznic dla mężczyzn PowerMen. Dotychczas w linii dostępne były trzy warianty: Energy i Fresh, oba w formule 3w1 (ciało, twarz, włosy) oraz Acitve w poszerzonej formule 4w1 (ciało, twarz, włosy, broda). Wiosenna premiera przynosi czwarty wariant, Sport – 5w1. Czym się wyróżnia nowy gracz?

Przykry zapach ciała? 1:0 dla Ciebie!

Żel pod prysznic PowerMen Sport opracowany został dla nowoczesnych mężczyzn o najbardziej dynamicznym stylu życia. Tych, którzy najintensywniej trenują, najciężej pracują albo… najlepiej się bawią. Kiedy skończy się mecz, kiedy twarde negocjacje przyniosą upragnioną umowę albo gdy minie szalona noc w tłumnym klubie – wybawienie od dyskomfortu przyniesie DeoPlex. Co to takiego? Naturalny neutralizator zapachów bazujący na ekstrakcie z drożdży.

Jeden za wszystkich, jeden do wszystkiego

PowerMen Sport zrodził się z rozmów z klientami, którzy oczekiwali produktu uniwersalnego. Jednego do wszystkich potrzeb, tak by na półce pod prysznicem nie trzeba było mnożyć kosmetyków ani tracić czasu w poszukiwaniu żelu do ciała, szamponu do włosów, mydła do brody... Formuła 5w1 została więc opracowana tak, aby w równie skuteczny sposób zadbać o ciało, twarz, włosy, brodę oraz strefy intymne. Wszystkie te partie, choć tak różne od siebie, otrzymują tu odpowiednie oczyszczanie i pielęgnację. Pozostają w doskonałej kondycji oraz przyjemnie pachną.

Ratuje skórę – również przed podrażnieniami

Delikatna receptura pozwala na stosowanie żelu PowerMen Sport nawet w miejscach intymnych. W tych obszarach jego moc ma najbardziej łagodne oblicze. Zapewnia higieniczną czystość i odczucie świeżości, ale bez ryzyka podrażnień. Dlatego po nowy preparat można sięgać każdego dnia – zarówno przy regularnych treningach, jak zwykłej codziennej pielęgnacji ciała. Dostępny jest w opakowaniach o pojemności 300 ml.

Więcej na ten temat premierowego żelu PowerMen Sport 5w1, jak i pozostałych kosmetyków z tej serii można przeczytać na stronie www.joanna.pl

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ