Partner serwisu
29 lipca 2022

Bielenda Water Balance: Pielęgnacja i oczyszczanie spragnionej skóry

Kategoria: Nowości

Bielenda Water Balance to produkty przeznaczone do pielęgnacji, oczyszczania i demakijażu skóry suchej, słabo nawilżonej, odwodnionej i pozbawionej blasku. Wegańskie receptury bazują na składnikach ukierunkowanych na maksymalne nawilżenie naskórka. Aqua-gel, intensywnie nawilżający krem do twarzy i pod oczy, serum-booster, woda micelarna, żel do mycia twarzy, tonik-mgiełka, maseczka w płacie i maseczka o żelowej konsystencji oraz peeling to produkty, które pozwolą stworzyć pełny plan pielęgnacyjny dla skóry spragnionej nawilżenia.

Linia Bielenda Water Balace to 10 różnych formuł bazujących na innowacyjnych składnikach:

Gin TONIQ ® – rewolucyjny składnik aktywny wpisujący się w trend #uncyclingu jest otrzymywany jako składnik uboczny destylacji ginu. Ma silne i długofalowe działanie nawadniające i nawilżające, zawiera cenne fermenty i roślinną glicerynę, które działając w synergii poprawiają nawilżenie i kondycję naskórka.

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy – osiąga rozmiar 2-10kDA, to mniejsza, szybsza i doskonalsza generacja kwasu hialuronowego, który w krótszym czasie dociera głębiej i nawilża bardziej spektakularnie.

Skwalan – olej pochodzenia roślinnego, podobnie jak kwas hialuronowy jest substancją występującą naturalnie w naszej skórze. Jest jednym z głównych składników naturalnej warstwy ochronnej, przeciwdziałającej wysuszaniu się skóry.

Kwas poliglutaminowy  – wykazuje wiele podobieństw do kwasu hialuronowego, to rozpuszczalny w wodzie peptyd pochodzący od sfermentowanej soi, ma właściwości przeciwzmarszczkowe i nawilżające.

Wysoko zmineralizowaną wodę z francuskich źródeł geotermalnych La Bourboule –  bogata w chlor, krzem, sód i wapń, o pH przyjaznym skórze. Wzmacnia naskórek do walki z niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

Humektanty  – silne substancje nawilżające, wiążą wodę w naskórku; błyskawicznie i długotrwale nawilżają i wygładzają.

Bielenda Water Balance

Intensywnie nawilżający krem do twarzy dzień/noc

Intensywnie nawilżający krem do twarzy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry suchej, słabo nawilżonej, odwodnionej i pozbawionej blasku. Kremowo-żelowa formuła zawiera składniki aktywne ukierunkowane na poprawę nawilżenia naskórka. Gin TONIQ ® (otrzymywany jako pełnowartościowy składnik uboczny destylacji ginu) silne i długofalowo nawadnia. Wysoko zmineralizowana woda z francuskich źródeł geotermalnych La Bourboule bogata jest w chlor, krzem, sód i wapń. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy głęboko nawilża, skawalan przeciwdziała wysuszaniu naskórka oraz kwas poliglutaminowy ma właściwości przeciwzmarszczkowe. Krem poprawia nawilżenie i elastyczność naskórka, nie obciąża go. Przywraca mu miękkość, gładkość i komfort, bez uczucia ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia. Skóra odzyskuje naturalny blask i promienność.

Bielenda Water Balance

Lekki nawilżający aqua-gel do twarzy dzień/noc

Lekki nawilżający aqua-gel do twarzy przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery suchej, odwodnionej, pozbawionej blasku, która potrzebuje produktów o lekkich formułach. Produkt zawiera koktajl składników aktywnych, skoncentrowanych na poprawę nawilżenia skóry. Rewolucyjny składnik aktywny, wpisujący się w trend #uncyclingu – Gin TONIQ ® –  zawiera fermenty i roślinną glicerynę, które działając w synergii poprawiają nawilżenie i kondycję naskórka. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (o rozmiarze 2-10kDA) w krótszym czasie dociera w głębsze warstwy skóry i je nawilża. Natomiast wysoko zmineralizowana woda z francuskich źródeł geotermalnych La Bourboule ma pH przyjazne skórze, fucogel wiąże wodę w naskórku, a kwas poliglutaminowy działa przeciwzmarszczkowo. Aqua-gel odczuwalnie poprawia nawilżenie i gładkość naskórka, nie obciąża skóry i szybko się wchłania. Przywraca miękkość, świeżość i komfort, bez uczucia ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia. Skóra odzyskuje naturalny blask i promienność.

Bielenda Water Balance

Intensywnie nawilżające serum-booster dzień/noc

Nawilżające serum-booster to połączenie intensywnej pielęgnacji z lekką formułą, skutecznie nawadnia cerę suchą, odwodnioną i skłonną do przesuszania się. Produkt wzbogacono o rozświetlające perłowe kulki sferyczne oraz miks składników aktywnych, ukierunkowanych na poprawę nawilżenia skóry. Gin TONIQ ® – innowacyjny składnik aktywny, otrzymywany jako pełnowartościowy składnik uboczny destylacji ginu – silne i długofalowo nawadnia i poprawia kondycję naskórka. Kwas poliglutaminowy ma właściwości przeciwzmarszczkowe, hemektanty wygładzają i wiążą wodę w naskórku, a niskocząsteczkowy kwas hialuronowy nawilża głębsze warstwy naskórka. Działanie składników potęguje bogata w chlor, krzem, sód i wapń wysoko zmineralizowana woda z francuskich źródeł geotermalnych La Bourboule. Serum-booster nie obciąża naskórka, szybko się wchłania, daje efekt satynowej świeżości i wygładzenia. Przywraca mu świeżość i komfort, bez uczucia ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia. Skóra odzyskuje naturalny blask i promienność.

Bielenda Water Balance

Intensywnie nawilżający krem pod oczy

Intensywnie nawilżający krem pod oczy dzięki swojej lekkiej formule skutecznie pielęgnuje delikatny i skłonny do przesuszania naskórek. Produkt bogaty jest w składniki aktywne ukierunkowane na poprawę nawilżenia skóry wokół oczu. Pełnowartościowy składnik uboczny destylacji  ginu #uncycling – Gin TONIQ ®  – długofalowo nawadnia, skwalan (olej pochodzenia roślinnego) hamuje wysuszenie naskórka, a wysoko zmineralizowana woda z francuskich źródeł geotermalnych La Bourboule wspiera naskórek w walce z niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Receptura kremu zawiera również kwasy -  kwas poliglutaminowy (nawilża i działa przeciwzmarszczkowo) oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (dociera do głębszych warstwa naskórka i potęguje nawilżenie). Produkt daje efekt satynowej gładkości, świeżości i rozświetlenia.

Bielenda Water Balance

Nawilżająca woda micelarna

Nawilżająca woda micelarna przeznaczona jest do oczyszczania, odświeżania i demakijażu skóry suchej, słabo nawilżonej, odwodnionej i pozbawionej blasku. Dzięki micelom, które skutecznie wychwytują brud i zanieczyszczenia z powierzchni naskórka, woda skutecznie zmywa makijaż i odczuwalnie odświeża. Dodatkowo, dzięki wegańskim składnikom aktywnym, poprawia nawilżenie skóry. Gin TONIQ ® nawadnia, wysoko zmineralizowana woda z francuskich źródeł geotermalnych La Bourboule ma pH przyjazne skórze, humektanty wiążą wodę w naskórku, a niskocząsteczkowy kwas hialuronowy głęboko go nawilża. Woda micelarna to sposób na dokładne oczyszczanie skóry, bez potrzeby mocnego pocierania, uczucia ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia.

Bielenda Water Balance

Oczyszczający żel do mycia twarzy

Żel do mycia twarzy przeznaczony jest do oczyszczania i odświeżania skóry suchej, słabo nawilżonej, odwodnionej i pozbawionej blasku. Produkt łagodnie, ale skutecznie zmywa sebum i zanieczyszczenia z powierzchni naskórka. Jednocześnie, dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym, wspiera poprawę nawilżenia skóry. Gin TONIQ ® (pełnowartościowy składnik uboczny destylacji ginu) ma silne i długofalowe działanie nawadniające. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy nawilża głębsze warstwy skóry, humektanty wiążą wodę w naskórku, a wysoko zmineralizowana woda z francuskich źródeł geotermalnych La Bourboule ma pH przyjazne skórze. Żel dokładne oczyszczenie i odświeżenie skóry, bez uczucia ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia, delikatnie się pieni.

Bielenda Water Balance

Intensywnie nawilżający tonik-mgiełka

Wegański tonik w formie delikatnej mgiełki przeznaczony jest do pielęgnacji i odświeżania skóry suchej, słabo nawilżonej, odwodnionej i pozbawionej blasku. Zawiera koktajl składników aktywnych, ukierunkowanych na poprawę nawilżenia naskórka. Gin TONIQ ® (wpisujący się w trend #uncyclingu, otrzymywany jako pełnowartościowy składnik uboczny destylacji ginu) silne i długofalowo nawadnia. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (o rozmiarze 2-10KDA) szybciej nawilża głębsze warstwy naskórka. Wysoko zmineralizowana woda z francuskich źródeł geotermalnych La Bourboule wzmacnia skórę przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Humektanty – substancje nawilżające, które wiążą wodę w naskórku – błyskawicznie i długotrwale nawilżają i wygładzają. Tonik odświeża i kondycjonuje naskórek, poprawia jego nawilżenie, przywraca blask i promienność.

Bielenda Water Balance

Intensywnie nawilżająca maska do twarzy w płacie

Intensywnie nawilżająca maska w płacie przeznaczona jest do pielęgnacji skóry suchej, słabo nawilżonej, odwodnionej i pozbawionej blasku. Specjalnie dobrane składniki ukierunkowane są na poprawę nawilżenia naskórka. Gin TONIQ ® zawiera fermenty i roślinną glicerynę, silnie i długotrwale nawilża.

Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (kolejna i doskonalsza generacja tego kwasu), w krótszym czasie dociera w głębsze warstwy naskórka. Wysoko zmineralizowana woda z francuskich źródeł geotermalnych La Bourboule pobudza naskórek do walki z niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Humektanty nawilżają i wiążą wodę w naskórku, natomiast kwas poliglutaminowy działa przeciwzmarszczkowo. Maska odczuwalnie poprawia nawilżenie i elastyczność naskórka. Przywraca mu miękkość, gładkość i komfort, bez uczucia ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia. Skóra odzyskuje naturalny blask i promienność.

Bielenda Water Balance

Intensywnie nawilżająca maseczka do twarzy

Intensywnie nawilżająca maseczka do twarzy przeznaczona jest do pielęgnacji skóry suchej, słabo nawilżonej, odwodnionej i pozbawionej blasku. Wegańska, żelowa formuła zawiera składniki aktywne wspierające nawilżenie naskórka – Gin TONIQ ® (długofalowo nawadnia), niskocząsteczkowy kwas hialuronowy (nawilża głębokie warstwy naskórka), wysoko zmineralizowana woda z francuskich źródeł geotermalnych La Bourboule (bogata jest w chlor, krzem, sód i wapń), humektanty (wiążą wodę w naskórku) oraz  kwas poliglutaminowy (działa przeciwzmarszczkowo). Maseczka poprawia elastyczność naskórka, przywraca mu miękkość, gładkość i komfort, bez uczucia ściągnięcia i nieprzyjemnego napięcia.

Bielenda Water Balance

Żelowy peeling do twarzy

Żelowy peeling do twarzy  przeznaczony jest do delikatnego złuszczenia i intensywnego odświeżenia skóry suchej, słabo nawilżonej, odwodnionej i pozbawionej blasku. Peeling zawiera drobinki peelingujące, dostosowane do złuszczania cery przesuszonej, a także bombę składników aktywnych.  Gin TONIQ ®  długofalowo nawadnia, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy szybko nawilża, wysoko zmineralizowana woda z francuskich źródeł geotermalnych La Bourboule ma pH przyjazne skórze,  humektanty wiążą wodę w naskórku, a kwas poliglutaminowy działa przeciwzmarszczkowo. Peeling przywraca miękkość i gładkość naskórka,  skóra odzyskuje świeżość, naturalny blask i promienność.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ