Partner serwisu
30 lipca 2021

Minimalizm w najszlachetniejszej formie z linią produktów SANEX ZERO%

Kategoria: Nowości

Od lat żyjemy w świecie bardzo rozwiniętego konsumpcjonizmu. Będąc przytłoczonym nadmiarem rzeczy, które nas otaczają, tempem życia, zatracamy poczucie siebie oraz swojego czasu, co jest bardzo szkodliwe nie tylko dla naszego zdrowia psychicznego, ale i środowiska.

Minimalizm w najszlachetniejszej formie  z linią produktów SANEX ZERO%

W kontrze do życiowego rollercoastera na szczęście pojawiła się moda na minimalizm i slow life. To nie tylko zachęta do wolniejszego podejścia do życia, skupienie się na najważniejszych dla nas aspektach, ale przede wszystkim wyeliminowanie zbędnych rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujemy i ograniczenie się w nabywaniu nowych. Każdy, kto chce żyć w zgodzie z nurtem slow life powinien wprowadzić zmiany na wielu płaszczyznach – poczynając od wystroju wnętrz, po ubrania czy kosmetyki. Dobrze jest więc inwestować w rzeczy dobrej jakości, a szczególnie te, których używamy w codziennej rutynie pielęgnacji.

Kosmetyki Sanex Zero% doskonale wpisują się w popularny trend minimalistyczny. Dzięki eliminacji niepożądanych  składników linia kosmetyków Sanex Zero% dba nie tylko o zdrowie naszej skóry, ale także o  planetę. Sięgając po te produkty podejmujemy więc nie tylko dobrą decyzję dla siebie, ale także dla naszych bliskich.

Żele pod prysznic Sanex Zero% to:

  • ZERO% substancji zapachowych
  • ZERO% siarczanów
  • ZERO% barwników
  • ZERO% mydła*

Dodatkowo, unikalna  wegańska formuła jest w 99% biodegradowalna, a butelka  nadaje się do recyklingu.

Sprawdź: SANEX ZERO% Żel pod prysznic do skóry normalnej; Żel pod prysznic do skóry suchej; Żel pod prysznic Anti-pollution; SANEX Men - Żel pod prysznic Zero% 2w1do ciała i twarzy

Sanex Zero% to nie tylko żele pod prysznic, ale również dezodoranty, które dbają o skórę - nie posiadają soli aluminium oraz alkoholu etylowego.

Sprawdź: SANEX ZERO% - Dezodorant w kulce Extra Control;  SANEX ZERO% - Dezodorant w kulce do skóry wrażliwej;  SANEX ZERO% - Dezodorant w kulce Invisible

Wszystkie opakowania żeli podlegają recyklingowi. Produkty z linii, jak i portfolio marki zostały przetestowane dermatologicznie. Sanex Zero% to linia kosmetyków, w której naturze leży troska o środowisko naturalne, zrównoważony rozwój oraz zdrowie Twojej skóry.

Poznaj produkty Sanex ZERO%, które dbają o zdrowie Twojej skóry  oraz troszczą się o dobro naszej planety.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ