Partner serwisu
20 lipca 2021

Nocna pielęgnacja skóry- czy pamiętasz o niej?

Kategoria: Nowości

Jeśli chcesz obudzić się rano z wypoczętą, promienną skórą musisz zadbać o nocną pielęgnacje! Kremy na noc, to ważna część pielęgnacji naszej skóry. Arbonne odnowi skórę wegańskimi kremami! Obudzisz się z cerą pełną blasku.

Nocna pielęgnacja skóry- czy pamiętasz o niej?

Zasady nocnej pielęgnacji skóry są dosyć proste! Musisz pamiętać o:

1. Przede wszystkim sen
Sen jest bardzo ważny. Podczas snu nasza skóra regeneruje się. Minimum 7-8 godzin snu, tyle nasz organizm potrzebuje, żeby skóra po przebudzeniu wyglądała na promienną i wypoczętą.

2. Demakijaż twarzy
Oczyszczenie skóry przed spaniem to podstawa. Tylko oczyszczona skóra twarzy przyjmie odpowiednie składniki m.in krem do twarzy na noc.

3. Dobrze dobrany krem na noc
Krem na noc, powinień byc silniejszy od kremu na dzień. Mocniej nawilżający oraz powinień mieć cięższą konsystencję. Marka Arbonne odpowiednio nawilży i odżywi skórę w nocy.

Kremy na noc:

 

 

 

 

 

 

RE9 Advanced® został opracowany przy użyciu intensywnie nawilżających składników pochodzenia roślinnego i wspierających kolagen. Pomaga nadać skórze miękki i jędrny wygląd, przywracając nawilżenie i dostarczając niezbędnych składników odżywczych, gdy Ty śpisz.

 

 

 

 

 

BrightenUp Rozświetlający krem na noc z brunatnicami pomaga odżywiać skórę i sprawia, że cera wygląda na bardziej promienną i rozświetloną. Dzięki zawartości brunatnic i glukozydu askorbylu (stabilizowanej witaminy C), które wspomagają poprawę wyglądu nierównomiernego koloru skóry, oraz mieszanki nawilżających składników roślinnych ten wegański krem na noc pomoże Ci budzić się z promienną, odświeżoną cerą każdego ranka.

 

 

 

 

 

 

AgeWell Intensywnie regenerujący krem na noc z 2% bakuchiolu pomaga uzupełnić poziom nawilżenia i wzmocnić naturalny, nocny cykl odnowy skóry dzięki intensywnemu nawilżaniu i skoncentrowanym składnikom. Zawiera 2% bakuchiolu — wegańskiego zamiennika retinolu, który jest lepiej tolerowany przez skórę, zapewniając jednocześnie podobne korzyści, co ceniony przez dermatologów retinol — wraz ze stabilizowaną witaminą C, która wspomaga kolagen poprzez nawilżanie.

źródło: informacja prasowa
fot. informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ